trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Güncel Trafik Haritası ve Görüntülü Yol Haritası

Güncel Trafik Haritası ve Görüntülü Yol Haritası

Rus arama motoru Yandex Türkiye yatırımları devam ediyor. Navigasyon edinmeden önce Google Mapsa girer ordan gideceğim yerin yol tarifini çıktı alır ona göre yerimi bulmaya çalışırdım. Hiç bilmediğim bir yere giderken nerden dönecem falan derken kaybolmamak elde olmuyordu.

Sanırım Googlenin bu konuda papucu dama atılacak gibi neredeyse İstanbul’un tamamını görsel olarak Haritalarının Panorama görüntülerine eklemişler. Ankara da İstanbul kadar olmasa da eklenmiş.

Artık birine evinizi tarif ederken Yandex harita linkini atmanız yeterli olacaktır heralde.

Ayrıca güzel bir özelliği da Anlık Trafik durumunu da vermesi. Trafik durumu sekmesine tıklayarak görebilirsiniz. Yandex Harita linkine tıklayarak isterseniz iki nokta arasında yol tarifi alabilir yada  bir noktayı arayabilirsiniz. Üstteki resimde Panorama sekmesine tıklayarak hangi yollarda panoromik görüntünün olduğunu görebilir üzerine tıkladığınızda görüntü gelecektir. isterseniz görüntüyü de hareket ettirerek gideceğiniz, gezeceğiniz yerleri daha önce görürsünüz.

Bir önceki yazımız olan 2012 Takvimli wallpaper-2012 Masa Üstü Arka Plan Takvimleri başlıklı makalemizde 2012 masa üstü takvimleri, 2012 takvimi ve 2012 takvimli wallpaper hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , , , , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. kemal berke dedi ki:

    nasıl site bu bir türlü açılmadı ya

Yorum Yaz

Daha fazla İnternet
2012 Takvimli wallpaper-2012 Masa Üstü Arka Plan Takvimleri

Bilgisayarlarımız bizlerin vazgeçilmezleridir onunla hayatı yaşarız. Masaüstü resimlerimiz de bizi yansıtır. 2012' nin de gelmesi ile birlikte masa üstü arka...

Kapat