trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Gülben Ergen TRT1 Gülben Programı

Gülben Ergen TRT1 Gülben Programı

Her öğlen arasında öğle yemeği için eve gelip televizyona baktığımda uzun zamandır TRT1 de yayınlanan Gülben Ergen’in sunduğu Gülben Programı dikkatimi çekiyor.

Gündüz kuşağındaki programlara baktığımızda konularıyla, konuklarıyla evde bulunduğum 40 dakikalık süreçte benim bile ilgimi çekiyor. Konukları ve konularıyla diğer gündüz kuşağı programları arasında diğer programlar arasından sıyrılıyor. Gerçekten TRT’ ye yakışan bir program olmuş Gülben, Gülben Ergeni ve TRT’yi tebrik etmek lazım.

Alanında uzman konuklar ve konularıyla Gülben Programı hafta içi her gün 10:30-13:00 arası yayınlanıyor. O saat arasında tv başında seyredilebilecek bir program.

Programdan bir kesit.

 

Bir önceki yazımız olan Şehzadeler Mehter Takımından Mehter Marşı başlıklı makalemizde bilge peker taklit, manisa mehter takımı ve mehter marşı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. Sedat Sarigül dedi ki:

    TRT TV Yİ YILLARIR GURURLA İZLİYORUM,YALNI HALK MÜZİĞİ PROGRAMLARI ÇOK AZALDI ESKİDEN ÇOK DAHA YOĞUNDU,SANAT VE KÜLTÜR KONUSU DAHA YOĞUN OLMASINI DİLİYORUM SAYGILARIMLA….

  2. zehra sema dedi ki:

    gülben ergen seni çoooooooook seviyorum

  3. zehra sema dedi ki:

    programınız çok güzel

Yorum Yaz

Daha fazla TV & Medya
Şehzadeler Mehter Takımından Mehter Marşı

Yetenek sizsiniz fragmanlarında Şehzadeler Mehter Takımından Mehter Marşının görüntüleri dönüyor. Merakla bekliyorum izlemesi çok zevkli olacak. Benden fragmandaki görüntülere bile...

Kapat