trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Google Web Mağazası Türkçe Uygulamalar

Google Web Mağazası Türkçe Uygulamalar

Dünyanın en fazla kullanılan arama motoru olan Google’nin Goggle Chrome Web Mağazasında birçok Türkçe Uygulamaya ulaşmak mümkün. İçerik geliştiriciler ise tasarladıkları Türkçe servisleri Chrome Web Mağazası üzerinden kullanıcılar ile buluşturabilecek. Google Chrome tarayıcısı için tasarlanan Chrome Web Mağazası Türkçe uygulamalar ile fark yaratacak. Türkçe olarak hazırlanan eğlenceli uygulamalar, farklı temalar ve Google Chrome’a özel uzantılara sahip Chrome Web Mağazası’nda ilk etapta Dipnot, NTV, NTV Spor, Trendyol, GolBe, Zargan, Grupanya ve Virgin Radio gibi bölgesel uygulamalar yer alacak. Artık tüm uygulama geliştiriciler, Chrome Web Mağazası için uygulama ve uzantılar tasarlayabilecekler.

Tasarım olarak Android İşletim Sistemleri için geliştirilen Google Play Android Market uygulmasının kullanımını ve ara yüzünü andıran Google Chrome Web Mağazasında her öğeyi kendi ayrıntılar sayfasında görüntülemek,  yorumları okuyup, puan vermek mümkün. Binlerce uygulama, uzantı ve temanın bulunduğu çevrimiçi bir platform olan  Google Chrome Web Mağazası, 41 farklı dil seçeneğinde sunuluyor. Kullanıcılar, Türkiye’ye özel ücretsiz uygulamalar arasından tercihlerini yaparak diledikleri servislerden faydalanabilecekler. Türkiye için hazırlanan uygulamalar için tarayıcıya gerekli uzantıları kurmak yeterli.

Google Chrome Web Mağazasında Nelere Ulaşabilirsiniz?

Eğitim, Eğlence, Haberler ve Hava Durumu, İşletme Araçları, Oyunlar, Sosyal Çevre ve İletişim, Uzantılar, Chrome Temaları gibi kategorilerde bir çok uygulamaya erişebilirsiniz. Bu uygulamaları bilgisayarınıza yüklediğiniz uygulamalardan ayıran fark ise gelişmiş birer web sayfaları olmalarıdır.

Bir önceki yazımız olan vitaminegitim.com herkese açıldı başlıklı makalemizde reklamlardaki vitamin, vitamin egitim nedir ve vitamin egitim öğretmen hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Bilgisayar, İnternet
vitaminegitim.com herkese açıldı

Öğrencilerin bilgisayar başında geçirdikleri zamanı daha eğlenceli ve dolu geçirmelerine olanak sağlayan çeşitli vitamin siteler bir çatı altında toplandı. Bugüne...

Kapat