trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Ford’un Yeni 1.0 Ecoboost Motoru

Ford’un Yeni 1.0 Ecoboost Motoru

Volkswagen firmasının öncülük ettiği düşük hacimli motordan daha fazla güç üreten motor piyasasına Ford’ da 1.0 ecoboost motoru ile giriş yaptı. VW’nin TSI motor seçeneklerine rakip olarak gösterilen 1.0 Ecoboost motor Avrupalı Ford kullanıcılarına Focus modeli ile sunuldu.

1.0 Ecoboost motorun şuan 100 hp ve 120 hp seçenekleri mevcut. Ülkemiz açısından düşünüldüğünde ciddi satış rakamlarına ulaşacağı kesin. Ülkemizdeki vergi dilimleri göz önüne alındığında Ford kalitesini düşük vergi avantajı ile yaşamak isteyecek bir çok kişi olduğu ve 1.0 Ecoboost motor seçenekli Ford modellerini dört gözle bekleyen büyük bir kitle olduğu da kesin.

Ülkemize Focus, B-Max ve Fiesta ile gelmesi düşünülen 1.0 Ecoboost motorlar 2012 son dönemlerinde kullanıcı ile buluşacak.

Ford 1.0 Ecoboost Motor Tanıtım Videosu

Bir önceki yazımız olan 239 TL'den Başlayan Taksitlerle Opel başlıklı makalemizde 239 liraya opel, opel kampanya detayları ve opel şubat kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Otomobil
239 TL’den Başlayan Taksitlerle Opel

2011 Aralık'tan beri kampanyaları devam eden Opel, 16 Şubat'tan itibaren geçerli olacak yeni kampanya indirimlerini açıkladı. Garanti Bankası ortaklığında aylık 239...

Kapat