trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Ford Binek-Ticari Araç Kampanyası Detayları

Ford Binek-Ticari Araç Kampanyası Detayları

Yıl sonunun gelmesi ile birlikte otomobil firmalarının kampanya yarışı hızlandı. Kampanya yapan firmalardan bir tanesi de hem binek hem ticari sınıfta Türkiye’nin önde gelen firmalarından olan Ford oldu, Kampanyasını; “Kasım Ayında Ford Binek Araç Sahibi Olmak İçin Mavi Işık’ta Ford’a geçin!” ve “Kasım Ayında Ford Ticari Araç Sahibi Olmak İçin Mavi Işık’ta Ford’a geçin!” sloganları ile duyurdu.Balon Ödeme seçeneğinin olduğu kampanya değerlendirilebilir görünüyor.

İşte Ford Finans Binek Otomobil Kampanyasının detayları:

Ford Binek Araçlar’da 24 ay vadeli 24.000 TL krediye %0 faiz avantajıyla Ford Yetkili Satıcıları’nda!

Mavi Işık avantajları arasında, Ford Options ile aylık 288TL’den başlayan taksitler ve ücretsiz FKasko fırsatı sizleri bekliyor. Üstelik, FKasko alana 1 yıl boyunca geçerli 200TL’lik hediye çeki de bizden!

Kasım ayına özel Mavi Işık fırsatlarından yararlanmak için, hemen size en yakın Ford Yetkili Satıcısı’na gelin, hayalinizdeki Ford’a kolayca sahip olun!

Detaylı bilgi: Ford Direkt Hattı 444 3673 / 444 FORD

Örnek Binek Araç GERİ ÖDEME TABLOSU

Ford Ticari Araç Kampanyasının Detayları:

Ford Transit Connect Kombi’ye ÖTV farkı ödemeden sahip olma fırsatı, Ford Yetkili Satıcıları’nda! Ford Ticari Araçlar’da 24 ay vadeli 24.000 TL krediye %0 faiz avantajı, balon ödemeli kredi avantajı ve aylık 684TL’lik taksitlerle Transit, aylık 498TL’lik taksitlerle de Transit Connect sahibi olma fırsatları sizleri bekliyor. Üstelik, FKasko alana 1 yıl boyunca geçerli 200TL’lik hediye çeki de bizden! Ford Ticari Araçlar’da Kasım ayına özel Mavi Işık fırsatlarından yararlanmak için, hemen size en yakın Ford Yetkili Satıcısı’na gelin, hayalinizdeki Ford’a kolayca sahip olun!

Detaylı bilgi: Ford Direkt Hattı 444 3673 / 444 FORD

Örnek Ticari Araç GERİ ÖDEME TABLOSU

Bir önceki yazımız olan Ayda 300 tl ye Yeni Aveo başlıklı makalemizde 300 tlye aveo, balon ödeme nedir ve chevrolet finans hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Otomobil
Ayda 300 tl ye Yeni Aveo

Türkiye otomobil pazarında son yıllarda büyük gelişme gösteren Chevrolet markasının son gözdesi Yeni Aveo, Chevrolet Finans kampanyası ile ayda 300...

Kapat