trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Ford 24.000 TL 24 Ay 0 faiz kampanyası Kasım 2013

Ford 24.000 TL 24 Ay 0 faiz kampanyası Kasım 2013

Yıl sonunun  yaklaşmasıyla beraber otombil firmalarının kampanyaları da hız kazanmaya başladı. Gayet iddialı faiz kampanyalarından birini sunan Ford “24.000 TL 24 aya 0 faiz” sloganı ile kampanyasının duyurusunu yaparak çeşitli kanallarda reklamlarını döndürmeye başladı.

Yeni yıl yaklaşırken, hayalleriniz Ford’la gerçekleşmeye başlıyor. Yeni yıla hayalinizdeki Ford’la girmeniz için şimdi tüm Ford’lar 24.000 TL’ye 24 ay %0 faizle sizi bekliyor. Üstelik Fiesta Titanium modelinde X paketi hediye ve Transit Connect‘ini yenilemek isteyenlere 800 TL ek indirim! Bu büyük fırsatı kaçırmayın; siz de 2014’e hayalinizdeki Ford’la girin!

Ford Binek Arac Kampanyasi

Kampanyanın dipnotu: Belirtilen aylık %0 kampanya faizi, gerçek kişilerin bireysel amaçlı ve tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarının konu olduğu 24.000 TL tutarlı ve 24 ay vadeli FordFinans kredilerinde geçerlidir. Belirtilen faiz oranına karşılık gelen aylık taksit tutarı 1.000 TL’dir. Bu kredi tutarı, taksit tutarı ve vade için; bir kereye mahsus ve peşin olarak tahsil edilen 578 TL dosya masrafı ve vergiler dahil edildiğinde FordFinans kredisinin gerçek kişilerin bireysel amaçlı araç alımlarında aylık toplam maliyet oranı; %0,24, yıllık toplam maliyet oranı %2,88 olmakta; tüzel kişilerin ticari amaçlı araç alımlarında ise aylık toplam maliyet oranı %0,21, yıllık toplam maliyet oranı %2,52 olmaktadır. Bahsi geçen binek araçların ortalama yakıt tüketimi 100 km’de 4.1L ile 7.7L arasında, CO2 emisyon değerleri ise 107 g/km ile 187 g/km arasında değişmektedir. Araç fiyatı; bandrol, trafik tescil ve sigorta hariç tavsiye edilen kampanyalı anahtar teslim fiyatıdır. Kuga ve 1L EcoBoost modelleri kredi kampanyasına dahil değildir. 800 TL’lik indirimden sadece daha önceden Transit Connect sahibi olmuş müşterilerimiz yararlanabilir.

Bir önceki yazımız olan LPG'li araçlar muayenede ağır kusurlu mu sayılacak? başlıklı makalemizde hangi arabalar lpg de ağır kusurlu, lpg ağır kusurlu mu ve lpg yasaklandı mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Otomobil
LPG’li araçlar muayenede ağır kusurlu mu sayılacak?

Bir kaç gündür haberlerde ve sosyal medya da sıkça paylaşılan LPG'li araçlar muayenede ağır kusurlu mu sayılacak? konusu bir çok LPG'li...

Kapat