trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Flash Bellekten Başka Flash Belleğe Dosya Kopyalama

Flash Bellekten Başka Flash Belleğe Dosya Kopyalama

Yazı başlığından anlaşılan USB belleğimizin içerisindeki bir veriyi başka bir flash belleğe kopyalamak için önce veriyi alacağımız bellekten bilgisayara kopyalamak, ardından ise veriyi aktaracağımız belleğe kopyalama işlemi olarak düşünülebilir. Bu işlem uzun sürer ve hiç pratik bir işlem değilir.

Oysa ki her belleğin arkasına bir usb yuvası konulsa, içerisindeki veriyi seçebilmemiz için de mini dokunmatik ekran konulsa? Böylece bilgisayara bağlı kalmadan hızlı bir şekilde veriyi alabiliriz. Böyle bir cihaz henüz yok ama konsept aşamasında.

U Transfer Usb Stick ismi verilen cihaz ile bellekten belleğe kopyalama yapmak mümkün olabilecek. Zekice bir fikir olarak görünüyor. Ne kadar kullanılır ne kadar başarılı olur tartışılır. Nedeni ise bulut bilişim teknolojisinin, mobiletinin, internet kullanımının yaygınlaşması dosya paylaşımlarını daha kolay hale getiriyor.

U Transfer Usb Stick usb bellekten usb belleğe dosya aktarımı

Bir önceki yazımız olan Samsung Galaxy Note 2 Flip Cover Kapak başlıklı makalemizde note 2 orjinal flip cover kapak fiyatı, Orjinal Flip Cover Kapak ve Samsung Galaxy Note 2 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: ,

Yorum Yaz

Daha fazla Teknoloji
Samsung Galaxy Note 2 Flip Cover Kapak

Geçtiğimiz ay telefon değiştirme isteği sonucu uzun zamandır aklımda olan Samsung Galaxy Note 2 telefon almıştım. Aldığım satıcı yaptığı kıyak!!...

Kapat