trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Fifa 2013 ne zaman çıkacak? Fifa 2013 Demosu

Fifa 2013 ne zaman çıkacak? Fifa 2013 Demosu

Oyun sektöründe en çok sevilen oyunların başında hiç şüphesiz futbol oyunları önde gelmektedir. Futbol oyunu denilince akla gelen sayılı oyunlardan biri olan Fifa serisinin son sürümü Fifa 2013 yeni sürümü ile karşımıza çıkacak. Ancak oyun fanatikleri oyunun ne zaman çıkacağını ve demosunu ne zaman indirebileceklerini merak etmektedirler.

Electronic Arts, FIFA 13 demosunun 11 Eylül 2012’de çıkacağını duyurdu. Demonun hazırlanmakta olduğunu belirten şirket yetkilileri demonun 11 Eylül’de çıkacağını duyurdu.

Demo versiyonlu FIFA 2013 PC, PS^ve XBOX 360 için aynı anda çıkacak. Demo sürümde AC Milan, Borussia Dortmand, Arsenal, Manchester City ve Juventus futbol takımları yer alacak.

FIFA Pro Club Web App iphone-android uygulamaları ile kullanıcılar istediği zaman menajerlik uygulmasına erişim elde edebilecekler.

Bir önceki yazımız olan Turkcell Maxi Plus 5 ve Turkcell Kampanya Detayları başlıklı makalemizde maxi plus 5 özellikleri, maxiplus5 özellikleri ve turkcell maxi plus 5 hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. demir dedi ki:

    aralgame.com üzerinden nihayet satışa çıktı! her ne kadar çok beklemiş olsak da %15 game puan hediyesi ve ücretsiz kargo ile aral kendini affettirmeyi başardı:)

Yorum Yaz

Daha fazla Teknoloji
Turkcell Maxi Plus 5 ve Turkcell Kampanya Detayları

Turkcell akıllı telefon pazarında kampanyalarına bir yenisini daha ekledi. Android 4.0 işletim sistemini kullanan yeni akıllı telefonu MaxiPlus5′i tanıttı. 120 gram ağırlığında olan ve...

Kapat