trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Fenerbahçe-Galatasaray Şampiyonluk Maçı Yorumları

Fenerbahçe-Galatasaray Şampiyonluk Maçı Yorumları

Dananın kuyruğu kopuyor deyimi tam yerinde kullandım sanırım. Şike soruşturması, Şampiyonlar Ligi, şampiyonluk derken insanların midesinin bulandığı geçen sezonlara göre yavan geçen ve hatta süper final muhabbeti ile ortamın canlanması hedeflense de hiç hoşuma gitmeyen 2011-2012 sezonunun finali Fenerbahçe-Galatasaray derbisi ile sonuçlanacak.

Peki maç sonrası neler olacak, aslında geçtiğimiz sezonlarda lig statüsü olsa idi Gakatasaray açık ara şampiyon olmuş olacak  ve hak ettiği kutlamayı yapacaktı. Şuan ise Süper Final Şampiyonluk grubunda son duruma baktığımızda Galatasaray 1 puan fark ile avantajlı görünüyor. Galatasaray’ın alabileceği beraberlik ile şampiyonluk kutlamasını Fenerbahçe’ nin mabet dediği Şükrü Saraçoğlu stadında yani Fenerbahçe’nin kalbinde yapacak. Bu Galatasaray ve taraftarları için büyük bir mutluluk olacaktır.

Aksini düşünelim Fenerbahçe’nin alacağı bir galibiyet ile Galatasaray için büyük bir yıkım gerçekleşerek Fenerbahçe Şampiyonluk kutlamasını yapacak. Sezonu zehir eden şike muhabbetleri tekrar hortlayacak günlerce belki de aylarca tartışılacak. Sonuç yine Türk Futbolu adına kaos ve geri gitme olacak.

Şampiyonluk düğümünün çözüleceği son Fenerbahçe -Galatasaray maçı ne zaman?

12 Mayıs 2012 Cumartesi
19:00 Fenerbahçe Galatasaray

Yorumlarınızı esirgemezseniz mutlu olurum.

Bir önceki yazımız olan Süper Final Şampiyonluk Son Durum başlıklı makalemizde 6. hafta maçları, şampiyonluk son durum ve süper final şampiyon kim olacak hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. gokhan dedi ki:

    Galatasaray camiasına tebrikler..

  2. fadime dedi ki:

    tebrikler galatasaray…

  3. emir dedi ki:

    tebrik ederiz cim bomu…

Yorum Yaz

Daha fazla Güncel, Spor
Süper Final Şampiyonluk Son Durum

Bu sene ilk kez uygulanan ve kaflarda bir çok soru işaretlerine sebep olan play-off maçlarında şampiyonluk grubu olan Süper Final...

Kapat