trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Fast and Furious 6 Fragmanı

Fast and Furious 6 Fragmanı

Otomobil ve aksiyon tutkunlarının bütün serilerini heyecanla islediği Fast and Furious serisinin 6. sının yayınlanmasına çok az bir süre kala fragmanları da yayınlanmaya başladı.

Peki Fast and Furious 6 ne zaman yayınlanacak? 24 Mayıs 2013 tarihinde vizyona girmesi bekleniyor.

Fast and Furious 6 da bir önceki seride ölen ancak filmin bitimi ile beraber tekrar görünen Letty isimli Dominic Toretto’nun sevgilisi tekrar filmde görünüyor ancak elinde silah acaba Dominic Toretto’yumu öldürecek?

Fast and Furious 6 Fragmanı İzle

Fast and Furious 6 Konusu:

Dom (Diesel) ve Brian’ın (Walker) Rio soygunu bir liderin imparatorluğunu devirdikten ve ekibe 100 milyon dolar kazandırdıktan sonra, kahramanlarımız dünyanın dört bir tarafına dağılır. Ancak ülkelerine geri dönememeleri ve sonsuza kadar kaçak olarak yaşamaları hayatlarını olumsuz etkilemektedir.

Bu sırada, Hobbs (Johnson) ise 12 ülkede oldukça yetenekli bir sürücü örgütünün peşindedir. Bu örgütün başındaki dahi (Evans) Dom’un öldüğünü sandığı Letty’den (Rodriguez) yardım almaktadır. Bu suçluları durdurmanın tek yolu onları sokakta yenmektir. Bu nedenle Hobbs Dom’dan elit takımını Londra’da yeniden bir araya getirmesini ister. Karşılığında ise onlara af çıkaracaktır ki böylece evlerine geri dönüp ailelerine kavuşabileceklerdir.

Fast and Furious 6 İzleyici Yorumları

Bir önceki yazımız olan O Ses Türkiye Ayda Mosharraf Uzun İnce Bir Yoldayım başlıklı makalemizde o ses türkiye ayda performansı izle ve o ses türkiye ayda uzun ince bir yoldayım hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz

Daha fazla TV & Medya
O Ses Türkiye Ayda Mosharraf Uzun İnce Bir Yoldayım

O Ses Türkiye yarışmasının iddialı yarışmacılarından olan Ayda Mosharraf geçmiş performanslarında olduğu gibi bu geceki düelloda da Uzun İnce Bir...

Kapat