trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

@Facebook uzantılı e-postalar zorunlu hale geliyor

@Facebook uzantılı e-postalar zorunlu hale geliyor

Facebook internet dünyasındaki hakimiyet alanını daha da artırmanın peşinde. Kullanıcı sayısı arttıkça bağımlılık arttıkça yeni yeni uygulamaları kullanmaya mecbur bırakan Facebook’ un ilerleyen günlerde dayatacağı zorunluluk ise @facebook.com uzantılı e-posta adresleri olarak görünüyor.

Facebook kullanıcılarına 2010 yılından beri isteğe bağlı e-posta hizmeti sunuyordu. Facebook son aldığı kararla bu hizmeti zorunlu hale getiriyor. Bundan böyle her Facebook kullanıcısının kullanıcı ismiyle başlayan ve @facebook.com şeklinde devam eden birer elektronik posta adresi olacak.

Uygulama aktif hale getirildiğinde kullanıcılara bu durum bir e-posta yoluyla bildirilecek. Kullanıcılara kullanıcı ismini ve böylelikle kullanacağı email adresini değiştirme imkânı da sunulacak.

Bir önceki yazımız olan Robert Doisneau Kimdir? başlıklı makalemizde google doodle ve Robert Doisneau hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. ahmet dedi ki:

    sıkıldımm artık

Yorum Yaz

Daha fazla İnternet
Robert Doisneau Kimdir?

Google’ nin özel günlerde yaptığı ana sayfadaki uygulama çok hoşuma gidiyor ve alkışlıyorum onları. “Doodle” adı verilen bu uygulamada özel...

Kapat