trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Facebook ücretsiz konuşma nasıl yapılır?

Facebook ücretsiz konuşma nasıl yapılır?

Facebook sosyal paylaşım platformunun hayatımıza olan etkisini kimse red edemez. kullandığımız bilgisayarlarda ve gelişen akıllı telefon uygulamaları ile iyice hayatımıza yerleşti. Şuan popülaritesini yitiren messenger uygulaması, skype uygulamalarının da yerini alarak kullanıcı kitlesini daha da artırmayı hedefleyen Facebook yönetiminin son uygulaması Facebook Messenger uygulaması oldu.

Bu özellik aslında daha önce yapılan bir uygulama idi ancak ülkemizde yeni uygulamaya geçti. Peki bu Facebook Messenger uygulaması ile nasıl bedava arkadaşınız ile konuşacaksınız.

Öncelikle telefonunuzun İOS ya da Android işletim sistemine sahip bir cihaz olması gerekiyor.

Cihazınızın işletim sistemine uygun olarak Facebook Messenger uygulamasını indirip cihazınıza kurmanız gerekmektedir.

Android cihazlar için Facebook Messenger Uygulaması indir.

Uygulamayı yükedikten sonra facebook hesabınız ile giriş yaparak arkadaş listenize ulaşacaksınız.

Facebook üzerinden bedava konuşmak için konuşmak istediğiniz arkadaşınızın ismine tıkladığınız zaman sağ üst köşede “i” harfini göreceksiniz. Oraya tıklayın ve çıkan menüden “Ücretsiz Ara” sekmesini tıklayın. Unutmayın aramak istediğiniz arkadaşınızında cihazında aynı uygulamanın yüklü olması gerekiyor.

facebook-bedava-konuşma

Yoksa aradığınız kişiye ulaşamıyorsunuz. Şuan için herhangi bir ücret alınmıyor ancak ilerleyen zaman da neler olur bilinmez.

Uygulama aslında whatssapp gibi bir uygulama yapılmış tek farkı telefon numaranızı istemiyor.

Bir önceki yazımız olan BlackBerry Z10 Telefon Kampanyası Detayları başlıklı makalemizde avea blackberry z10, blackberry z10 ve BlackBerry Z10 Akıllı Telefon Özellikleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Android, İnternet, Teknoloji
BlackBerry Z10 Telefon Kampanyası Detayları

QWERTY klavyesi ile geçtiğimiz dönemlerde akıllı telefon piyasasında kendine iyi bir yer edinen BlackBerry firması son dönemlerde piyasanın oldukça gerilerinde kalmıştı....

Kapat