trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Facebook paralı mı oluyor?

Facebook paralı mı oluyor?

Uzun zamandır bi söylenti dolaşıyordu dünya da en çok kullanılan sosyal paylaşım sitesi Facebook paralı mı olacak diye. sonunda Facebook yönetiminden açıklama geldi. Açıklamaya göre arkadaş listesinde olmayan kişilere özel mesaj yollamak için 1 dolar ödemek gerektiğini açıkladı. Arkadaş listesinde olmayan birine gönderilen özel mesaj, genellikle spam mesajların düştüğü “diğer mesajlar” kutusuna gidiyor ve kullanıcıya mesajın geldiğine dair herhangi bir uyarı gitmiyor.

facebookAncak yeni uygulamayla 1 dolar ödeyen kullanıcının listesinde olmayan kullanıcının doğrudan mesaj kutusuna mesaj yollama şansına sahip olacağı belirtildi.

Çok düşük bir tutar gibi görünse de bir çok kullanıcının istediği kişiye mesaj gönderebileceğini düşünmesi bu parayı düşünmeden verebileceğini düşündürüyor. Bakalım ilerleyen dönemde daha neler göreceğiz.

Paralı mesaj uygulamasının şimdilik test aşamasında olduğu ve zaman içerisinde ücretinin değişebileceği kaydedildi.

Bir önceki yazımız olan Facebook çalışmıyor! başlıklı makalemizde facebbok kapalı, facebook neden kapalı ve facebooka erişim hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: ,

Yorum Yaz

Daha fazla İnternet
Facebook çalışmıyor!

Sosyal paylaşım ortamlarının bir numaralı sitesi facebook'a erişemiyorum. facebook kapalı acaba sadece benim internette mi sorun var acaba? Cepten tabletten...

Kapat