trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Facebook karikatür resim yapma uygulaması Momentcam

Facebook karikatür resim yapma uygulaması Momentcam

Son günlerde facebook arkadaşlarımın hoş karikatür resim paylaşımlarını görüyorum ve merak ettim bu uygulama nedir diye? İşte size Facebook’ta paylaşılan karikatür resim yapma uygulaması Momentcam uygulaması.

Momentcam manbocker.com tarafından android cihazlar için üretilmiş  bir karikatür programıdır. 33 mb yer kaplayan uygulama tüm android cihazlar ile uyumlu görünüyor. Uygulamada hazır bir çok karikatür üzerinden kendi yüzünüzü koyabiliyorsunuz. Ben biraz kurcaladım komik görünüyor Facebook arkadaşlarınızın paylaşımlarından da ne kadar yaratıcı karikatürler çıkartabileceğinizi görebilirsiniz.

Facebook karikatür resim ekleme uygulaması Momentcam şuan sadece ingilizce dil desteği ile yayında ama çözmesi kolay. Uygulama ilk etapta anladığım kadarı ile size hediye karikatürler veriyor daha sonra güncellemelerle yeni karikatürlerde ekleyebiliyorsunuz.

momentcam-uygulaması-facebook

 Android cihazınıza MOMENTCAM uygulaması indirmek için tıklayınız.

Bir önceki yazımız olan Yetenek Sizsiniz 2012 Büyük Sezon Finali başlıklı makalemizde yetenek sizsiniz 1. si kim, yetenek sizsiniz 12 mart sezon finali ve yetenek sizsiniz final hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Android
Android TV Box Nedir

Android işletim sistemi ile çalışan cihazların çeşitliliğin artması ile birlikte akıllı televizyon teknolojisinin popüler olması Android TV Box veya Android...

Kapat