trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

EPDK, akıllı cep telefonları için en ucuz akaryakıt uygulaması

EPDK, akıllı cep telefonları için en ucuz akaryakıt uygulaması

EPDK, akıllı cep telefonları ile en ucuz akaryakıta ulaşılabilecek bir program geliştirdi program ile sisteme kayıtlı lisanslı olan tüm istasyonlardan anlık olarak veri çekebilecek ve ulaşmanızı sağlayacak.

Uygulamanın ios sürümünün Nisan ayı başında uygulama mağazasında yerini alması planlanıyor. Ardından, android işletim sistemleri için hazırlanan sürümü de sanal mağazalarda yerini alacak.

GPS sistemine bağlı olarak çalışacak uygulamalarda sisteme kayıtlı olan akaryakıt türü seçme işlemi yapıldıktan sonra GPS sayesinde sizi seçtiğiniz istasyona götürecek.

Büyükşehirlerde genelde büyük akaryakıt firmaları aynı fiyattan hizmet veriyor ancak belli bölgelerdeki firmalarda güzel fiyatlar yakalanabiliyor.

Uygulamalar yayınlandığında indirme bağlantıları yazıya eklenecek.

Bir önceki yazımız olan Yetenek Sizsiniz 2012 Büyük Sezon Finali başlıklı makalemizde yetenek sizsiniz 1. si kim, yetenek sizsiniz 12 mart sezon finali ve yetenek sizsiniz final hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Android
Turkcell MaxiIQ Tablet ve Turkcell Kampanya Detayları

Android İşletim sistemli telefon kampanyaları ile iyi bir ses getiren Turkcell kendi Maxi IQ markasıyla tablet pazarına da giriş yaptı....

Kapat