trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

e-okul Veli Bilgilendirme Sistemi

e-okul Veli Bilgilendirme Sistemi

E-Okul Veli Bilgilendirme sistemi, Mebbis Uygulamaları sadece öğretmenler için değil velilerimiz için de kullanımda. e-okul veli bilgilendirme sistemi sayesinde öğrencinizin okul başarı durumu, devamsızlık, okuduğu kitaplar gibi uygulamalara ulaşmak mümkündür. E-okul veli bilgilendirme sistemi VBS ile çocuklarınızın notlarını öğrenebilirsiniz.

Veli Bilgilendirme Sistemi ne ulaştıktan sonra, yandaki  resimde gördüğümüz şekilde öğrencinizin TC Kimlik No ve Okul Numarasını girerek öğrencinizin bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Kasım ayı ikinci haftanın son iş günü ile Nisan ayının ikinci haftasının şon iş günleri verilen Öğrenci Gelişim Raporlarını da görebilirsiniz.

e-okul Veli – Öğrenci Bilgilendirme servisi özel ve devlet ilköğretim okullarında, anaokullarında, özel eğitim kurumlarında ve ortaöğretim kurumlarında öğrencisi olan velilerin öğrencisinin ders programını, devamsızlık bilgilerini, not bilgilerini ve sınav bilgilerini öğrenebilmesi için hazırlanmış bir sistemdir.

Bu sayede öğrencinizi detaylıca takip edebilir. E-okul sistemi sizin için çocuğunuzun başarısını arttırmada çok etkili olacaktır. Çocuğunuz e-okul Veli Bilgilendirme sistemi ile nerede zayıf olduğunu bulabilir ve bu dersleri daha çok çalışmasını sağlayarak daha iyi sonuçlar almasını sağlayabilirsiniz. Velilerde bu takip sürecinde öğrencilerini doğru yönlendirmek adına gerekli adımları atmasına katkı sağlar.

Ayrıca yine e-okul sistemine giriş yaptıktan sonra Giriş menüsünün altında buluna listeden aday öğrenci kaydı, ön yerleştirme sonuçları, nakil işlemleri ile ilgili bilgilere, alan geçiş işlemleri vb. sonuçlara ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan İlköğretim Okulları İçin Aşamalı Devamsızlık Yönetimi ADEY RİDEF İşlemleri başlıklı makalemizde adey, aşamalı devamsızlık ve e-okul hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

 1. ismail samet gencay dedi ki:

  iyii

 2. enes dedi ki:

  çok güzel oğlum var dersleri iyi

  1. gokhan dedi ki:

   Maşallah Allah başarılarını daim etsin.

Yorum Yaz

Daha fazla Eğitim, Öğretmen
İlköğretim Okulları İçin Aşamalı Devamsızlık Yönetimi ADEY RİDEF İşlemleri

Okul çağındaki bir çocuğun okul ortamından uzak  kalması kadar vahim bir durum yoktur. Ülkemizde zorunluğu eğitim çağındaki çocukların okula devamları...

Kapat