trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Giriş Sayfası-Karne Notlarını Öğrenme

E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Giriş Sayfası-Karne Notlarını Öğrenme

Okulların ilk dönemimin bitmesine sayılı günler kala öğrencileri ve velileri tatlı bir heyecan sardı. Artık E-Okul veli bilgilendirme sistemi ile karne heyecanı eskisi gibi yaşanmıyor. e-okul veli bilgilendirme sistemi ile öğrencilerin ve öğretmenlerin bilgi alışverişinde bulundukları otomasyon sistemi kullanımı iyice yaygınlaştı.

E-okul veli bilgilendirme sistemi aracılığıyla öğrenciler ve veliler ders notlarını devamsızlık bilgilerini takip edebilirler. Milli Eğitim Bakanlığı e okul veli bilgilendirme sistemine aşağıdaki linkler aracılığıyla girebilirsiniz. e-okul veli bilgilendirme sisteminde zaman zaman sorunlar yaşanabilmektedir.

Veli-Bilgilendirme-Sistemi-eokulÖğrenciler ya da veliler e okul’a girmek istediklerinde bu sayfayı kullanabilirler. E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemine bu sayfamızdan “E-Okul Veli Bilgilendirme Sistemi Giriş” butonuna tıklayarak girebilirler. E-Okul veli bilgilendirme sistemi resmi ve özel ilköğretim okullarında okuyan öğrencisi bulunan veliler için hazırlanmıştır.

Bir önceki yazımız olan 2012-2013 Okullar ne zaman kapanacak? başlıklı makalemizde 15 tatil ne zaman, 2012-2013 okullar ne zaman kapanacak ve okullar ne zaman kapanıyor hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Eğitim
2012-2013 Okullar ne zaman kapanacak?

Eylül ayında başlayan maratonun ilk döneminin sonlarına yaklaştığımız şu günlerde öğrenci ve velilerin en merak ettiği konuların başında , Yarıyıl Tatili Ne...

Kapat