trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Chevrolet’ten Nisan Ayına Özel Kampanya

Chevrolet’ten Nisan Ayına Özel Kampanya

130’dan fazla ülkede yaklaşık 4 milyon yıllık araç satışıyla General Motors’un en büyük küresel markası olan Chevrolet. Satışları bakımından küresel çapta en büyük dördüncü otomobil markası olup aynı zamanda dünyadaki en hızlı büyüyen markalardan biridir. Ülkemizde de hatrı sayılır bir satış grafiği yakalayan Chevrolet modeli daha çok kullanıcıya ulaşmak amacıyla Nisan ayına özel Cruze ve Aveo modellerinde kampanya yaparak indirimli fiyatlarını sundu.

13 Nisan 2012, İstanbul – 30 Nisan 2012 tarihine kadar sürecek özel kampanyada Chevrolet Cruze HB ve Sedan ve Yeni Aveo HB ve Sedan modellerine sahip olmak artık daha kolay.

Chevrolet Cruze HB ve Sedan modellerinde 3.400 TL ile 7.850 TL arasında değişen kampanya avantajları sunuyor 30 Nisan 2012 tarihine kadar sürecek kampanyada Chevrolet Cruze HB ve Sedan benzinli motor seçeneğine sahip modeli 3.400 TL’lik kampanya seçeneği ve 35. 905 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Sadece Chevrolet Cruze Dizel’e özel fırsatlar

163 beygirlik gücü ile sınıfının en güçlü modeli olan Cruze Dizel ise 59.035TL’den başlayan fiyatlarla sizleri Chevrolet yetkili satıcılarında bekliyor. Autobest 2010 Ödülü’nün yanı sıra, Euro NCAP’ten 5 yıldız alarak güvenlikteki yetkinliğini kanıtlayan Chevrolet Cruze HB ve Sedan konforlu ve şık iç mekân tasarımıyla da kaçırılmayacak bir fırsat. Ayrıca sadece Nisan ayına ve Cruze Dizel’e özel kampanyada Yıllık Motorlu Taşıt Vergisi de Chevrolet’den hediye.

Chevrolet Cruze HB ve Sedan’ın ayrıca sekiz hava yastığı ve acil durumlarda ve zor yol koşullarında başarılı manevra yapılmasına yardımcı olan Elektronik Stabilite Kontrol Programı (ESC), ABS fren sistemi ve Elektronik Fren Gücü Dağılımı (EBD) standart olarak sunuluyor. Cruze’un süspansiyonu, fren ve direksiyon sistemleri, çeviklik ve sürüş konforu arasında çok uyumlu bir denge kurmaya olanak tanırken, sürücüye rafine bir sürüş deneyimi de sağlıyor.

Güvenlikte Avrupa birincisi Yeni Aveo HB ve Sedan modelleri Chevrolet kampanya avantajıyla geliyor Chevrolet, Nisan ayı kampanyasında Yeni Aveo HB ve Sedan modellerinde avantajlarını sürdürüyor. 30 Nisan tarihine kadar sürecek olan kampanya kapsamında yeni Aveo HB ve Sedan benzinli ve dizel modellerinde 2400 TL’lik kaçırılmayacak kampanya avantajları ve benzinli modellerder 29.720 TL’den ve dizel modellerde 36.760 TL’den başlayan fiyatlarıyla pazardaki yerini alıyor.

Bir önceki yazımız olan Yeni Linea Fotoğrafları başlıklı makalemizde 2012 fiat linea, 2013 fiat linea ve 2013 linea hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Otomobil
Yeni Linea Fotoğrafları

2007’den itibaren Tofaş’ın Bursa fabrikasında üretilen Linea, aradan geçen 5 yılın ardından önemli bir makyaj operasyonu geçirdi. Linea’nın, yollara çıktığı 2007...

Kapat