trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Chevrolet Club Türkiye 1 Yaşında

Chevrolet Club Türkiye 1 Yaşında

Bir otomobil alırsın onun hakkında her şeyi öğrenmek istersin, diğer kullanıcıların yorumlarını merak eder bir sorunun olduğunda en azından başka bir kişinin de başına gelmiş midir diyerek internet dünyasına dalarsın. İşte bu amaçla otomobil forumları kurulmuş, bilgi paylaşımları başlamıştır.

Hemen hemen bütün marka ve modellerin internet forumları vardır. İşte bu forumlardan bir tanesi de Chevrolet Forum dur. Tam bir sene önce kurulan Chevrolet Club Türkiye bütün Chevrolet marka kullanıcıları bir araya getirmeyi amaçlayan, düzeyli, paylaşımcı bir forum olma özelliğini ön plana çıkarmış, çeşitli sosyal aktivitelerde bulunmuş, yetkili servisler ile servis anlaşmaları sağlayarak kullanıcılara yardımcı olmayı hedeflemiştir.

Göze hoş gelen tasarımı ile ne kadar değerli bir forum olduğu ilk bakışta görülüyor. Tam bir yıl önce kurulan Chevrolet Club Türkiye Forum şuan itibari ile 2400. üyeye doğru gitmekte ve her geçen günde artmaktadır.

İyi ki doğdun ChevroletClubTR, Nice mutlu senelere…

Bir önceki yazımız olan Facebook Takvimime Uygulaması Kaldırın başlıklı makalemizde Facebook, facebook takvim uygulaması silme ve Facebook takvim uygulamasını kaldırma hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla İnternet, Otomobil
2012 Honda Civic 7 Ocak’ta Bayilerde

2012 ile değişen Honda Civic üretimi Türkiye'de Şekerpınarı fabrikasında yapılmaya başlanmış ve geçtiğimiz günlerde ilk üretim araç banttan indiği haberleri...

Kapat