trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Buz Devri Oyunu- Ice Age Dünyası Oyunu

Buz Devri Oyunu- Ice Age Dünyası Oyunu

Buz Devri serisi filmler yediden yetmişe bir çok hayran kitlesine sahiptir. Bunu fırsat bilen JoyGame Buz Devri sersinin oyununu çıkartmış. JoyGame sitesi üzerinden online oynanabilen oyunda Süper Mario tarzında bir oyun karşınıza çıkıyor. Çeşitli aşamalar geçiyorsunuz.

oynaması çok kolay zevkli görünüyor. Oyunu oynayabilmek için siteye üye olmanız gerekiyor. facebook hesabınız ile de sisteme giriş yapabilirsiniz.

Oyunun konusuna gelince. Göç sırasında zor anlar yaşayan sürü, rüzgara kapılan tohumlar gibi başka yerlere savrulmuştur. Oyunda sürünün tek umudu sizsiniz. Onları bulup evlerine güvenli bir şekilde dönebilmeleri için bir kamp kurmalısınız.

Sonunda Ice Age Online ile Ice Age ailesinin üyesi olup, kendi karakterinizi yaratarak Manny, Sid, Diego, Scrat ile büyük maceralara atılacaksınız. Ice Age Online’da diğer oyuncularla iletişim için arkadaş listesi, sohbet sistemi, diğer arkadaşların kamplarını ziyaret etme ve dostluk yarışmaları mevcut. Oyunu daha da eğlenceli bir hale getirmek için Ice Age Online’da sosyal etkileşimler oldukça fazla. Arkadaşlarınızla beraber yılın en heyecanlı online macera oyunu Ice Age için hazır olun.

ONLİNE BUZ DEVRİ-ICE AGE OYNA

Bir önceki yazımız olan Hotmail'den Outlook'a Geçiş başlıklı makalemizde hotmail-outlook, outlook mail hesabı ve outlook.com mail adresi alma hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: ,

Yorum Yaz

Daha fazla İnternet
Hotmail’den Outlook’a Geçiş

Eskiden en popüler olan ücretsiz mail programı olan hotmail'in artık devri bitiyor. Facebook gisi sosyal paylaşım platformları üzerinden paylaşımlar arttıkça...

Kapat