trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Beyaz bu işi biliyor kardeşim!

Beyaz bu işi biliyor kardeşim!

Gecenin bir buçuğu olmuş gözümden uyku akıyor ama ben hala Beyaz Show izliyorum. Yıllardır Beyaz Show yapıyor ve her programı birbirinden güzel oluyor. Bu akşamki konuklarından Kubat’ ı türküleri ile dinlemek dinlendirici oldu. Kubat “Fikrimin İnce Gülü” isimli türküyü güzel söyledi.

youtubede onu bulamadım ama İşte Gidiyorum  Çeşmi Siyahım da iyi olur 🙂

 Programın en güldüğüm yeri de lokantada Beyaz’ın bahşişi muhabbeti ile vatandaşın verdiği tepkilerdi. Mizahi boyutunun dışında inceden inceden de mesajı veriyordu toplumun sanatçıya bakışı  ve sanatçının toplumu etkilemesi konusunda.

Bahsettiğim tiplemeyi izleyince Öğretmenlerin karşılaştığı durumlar aklıma geldi. Aslında konuyu fazla uzatmadan annemim sözü ile kapatmak lazım “Oğlan olursa pay ebeye, Kız olursa vay ebeye…” birazda siz düşünün.

gece gece saçmaladım mı ne 🙂

Bir önceki yazımız olan Yabancı Doktorlar Geliyormuş! başlıklı makalemizde halk ağzı ile hastalıklar, ilginç hastalık tarfileri ve Türk insanının hastalık şikayetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz

Daha fazla TV & Medya
Yabancı Doktorlar Geliyormuş!

Her sabah Kanal D' de yayınlanan İrfan Değirmenci ile Günaydın programını evden çıkana kadar izlerim. Tarzı ile kendini izlettiren bir...

Kapat