trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Beni Böyle Sev Yeni Dizi TRT1

Beni Böyle Sev Yeni Dizi TRT1

Alışılmışın dışında gerçekten saf ve doğal bir dizi izlemek isteyenlerin tercihi olacak bir dizi. Şans eseri denk geldim ve ilk bölümünü izlemiş oldum. İlk başta dediğim gibi alışılmışın dışında, peki alıştığımız şey nedir? Üniversiteli gençlerin aşk, entrika, aldatma dolu, zengin arabalarda görmeye alıştığımız gençlerin dışında ciddi anlamda bir ana kuzusu (Ömer) ile Akçaabat’tan İstanbul’a Matematik Öğretmeni olma hayali ile gelen eli maşalı bir kızın (Ayşe) arasında geçenleri konu alan bir dizi “Beni Böyle Sev”.

beni_boyle_sev_trt

İlk bölümü ile bir çok kişiyi kendine bağlayacağına inandığım bu dizi TRT’nin son dönemde dizi yapımlarında gösterdiği kalitenin kaliteli bir örneği olacak bir yapım. Şimdiden ikinci bölümünü izlemek için sabırsızlanıyorum.

Eğer çerez tadında bir dizi izlemek isterseniz bu tam size göre. Beni Böyle Sev ikinci bölüm Pazartesi günü 19:50’de TRT1 ekranlarında.

 

Bir önceki yazımız olan Kuzey-Güney neden yayınlanmadı? 6 Şubat başlıklı makalemizde kuzey güney yeni yayın saati ve Kuzey-Güney neden yayınlanmadı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz

Daha fazla TV & Medya
Kuzey-Güney neden yayınlanmadı? 6 Şubat

Bir çok izleyicisi olan Kuzey Güney dizisinin 61. bölümü bu akşam (6 Şubat) yayınlanacaktı. Ancak Türkiye- Çek Cumhuriyeti A Milli Takımları arasında oynanacak...

Kapat