trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Bedelli Askerlik için satılık, Acil!

Bedelli Askerlik için satılık, Acil!

İkinci el ilan yayınlayan ilan sitelerinde sıkca gördüğümüz tabirler vardı, Öğretmenden, Doktordan, Bayandan vb. ilan başlıkları olurdu ve bunlar çok tartışılırdı. Bu tabirlere Bedelli Askerlik detaylarının ve bedellinin açıklanması ile Bedelli Askerlik için, Acil Satılık! eklendi.

Ülkemize özgü bir tabir gerçekten. Ama şu bir gerçek ki bedelli askerlik için arabasını gerçekten satmayı düşünecek insanlar vardır ve satacaktır da. Ama ülkemizde ikinci el piyasasının belli bir kuralı yok ve dolandırılan o kadar çok insanımız var ki. Daha önce 2. el satışındaki olaylardan daha önce bahsetmiştik. İşte burada insanların iyi bir aracı bedelli aciliyetinden sattığını düşünerek düşünmeden hareket edebilir ve buda dolandırıcıların işine gelebilir. Lütfen dikkat edelim ve sonradan üzülmeyelim.

Hayırlı satışlar…

Bir önceki yazımız olan Hız Sabitleyici (Cruise Control) Nedir? Yakıt Tüketimine Katkısı başlıklı makalemizde cc nedir, cruise control nedir ve hız sabitleyici nasıl çalışır hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Otomobil
Hız Sabitleyici (Cruise Control) Nedir? Yakıt Tüketimine Katkısı

Teknolojinin ilerlemesi ile otomotiv sektöründe kullanıcılara kolaylıklar sunmaya devam etmektedir. Bu yazımızda bu kolaylıklardan biri olan Hız Sabitleyici- Cruise Control...

Kapat