trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Baby2Go Bebek Arabası ve Ana Kucağı

Baby2Go Bebek Arabası ve Ana Kucağı

Bebek arabası düşünenlerin en büyük sorunu araç bagajında çok yer kaplamasıdır. O kadar çok model var ki hepsinin albenisi farklı ama aracınızın bagajı kısıtlı olduğu için yapacak bir şey bulamıyorsunuz. Hafif olacak, yer kaplamayacak, fiyatı makul olacak, çift yönlü olacak kriterlerimiz bunlardı. Bebeğimiz doğmadan önce bebek arabası arayışlarına başladık ve fiyat-performans ilişkisin göz önüne aldığımızda en kullanışlı model olarak Baby2Go Proton Modelini belirledik.

Kullanışı çok fonksiyonel hem hafif hemde katlanınca fazla yer kaplamıyor. Katlama özelliği, iki defa katlanıyor. Ürünün boyutları küçük ve hafif olması kullanışlılığını artıran özellikler.

Üreticinin sitesindeki özellikleri:

Alüminyum hafif ergonomik gövde
Üç farklı pozisyona ayarlanabilen sırt dayanağı
360 derece dönebilen ön tekerlek sistemi
Çift yönlü kullanabilme özelliği
Beş noktalı emniyet kemeri
Ayarlanabilen ayak dayanağı
Dörde katlama özelliği

 

Baby2Go Ana Kucağı

Hafifliği ile ön plana çıkan ürün gayet kaliteli ve kullanışlı. Taşırken sıkıntı yaşamıyorsunuz. Koruyucu brandası da bebeğinizi rüzgarlardan koruyor.

Ürün Özellikleri

0-13 kg, Beş noktalı emniyet kemeri, Terletmeyen özel kumaş, Sallanabilir, Avrupa standartlarına uygun Arabada oto koltuğu olarak kullanılabilir.

Baby2Go bebek arabasının Opel Yeni Meriva Bagajındaki görüntüsü. Size daha iyi bir fikir verebilir.

Kullanımı çok rahat olan Baby2Go Proton modeli fiyatı ve yorumları ile sizleri de memnun edecektir. 6 aydır kullanıyoruz ve yukarıdaki arabamızın bagajından hiç çıkmıyor. En güzel özelliği hafifliği ve katlandıktan sonra çok az yer kaplaması.

Bir önceki yazımız olan Maddi Hasarlı Kaza Tespit Tutanağı başlıklı makalemizde kaza raporu dosyası indir, Kaza Tespit Tutanağı Nedir ve maddi hasarlı kaza tesbit tutanağı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , , ,

Bu yazı için 7 yorum yapıldı:

 1. burak atmaca dedi ki:

  kardeş ben liseden burak anladığım kadarıyla sen bu arabadan aldın.araba ve ana kucağının fiyatı nedir nerden aldın acaba.ben de bu üründen düşünüyorum da. 😀 görüşmek üzere

 2. gokhan dedi ki:

  Merhabalar Burak, evet bunları aldım, Etlik Aşağı Eğlencedeki bebek mağazalarından birinden aldım tam köşe başında. 320 lira gibi bir fiyata gelmişti sanırım ikisi.

 3. gülden dedi ki:

  sakın almayın ben aldım araba yan yan gidiyordu iki kere götürdüm hiç bir şeyi yok araba sağlam dediler kullanamadık başka bir araba almak zorunda kaldık

 4. gokhan dedi ki:

  gülden hanım sizin aldığınız üründe şanssızlık olmuş olabilir. biz gayet memnunuz bi sıkıntımız olmadı.

 5. gokhan dedi ki:

  son günlerde reklamlarda görünmeye başlayan baby2go bebek arabası

 6. ali dedi ki:

  Merhabalar Gökhan Bey; aldığınız baby2go bebek arabası ana kucağı ile uyumlu mu? Yani ana kucağı klips,kilit vs. ile arabaya monte edilebiliyor mu?Montaj şansı varsa travel system arabalara ciddi bir alternatif olabilir…

  1. gokhan dedi ki:

   malesef uyumlu değil bağımsız bir bebek arabası.

Yorum Yaz

Daha fazla Genel, Otomobil
Maddi Hasarlı Kaza Tespit Tutanağı

1 Nisan 2008 tarihinden itibaren yalnızca maddi hasarlı trafik kazalarında kazaya karışan kişilerin serbest iradeleriyle dolduracakları "Maddi Hasarlı Kaza Tespit Tutanağı"...

Kapat