trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Baba olmak, alışverişe çıkmak!

Baba olmak, alışverişe çıkmak!

Baba olmanın mutluluğu hayatta başka hiç bir şeyle ölçülemeyecek düzeydedir. Bugün bebeğimizin ilk altı ayı bitmiş bulunuyor bende bu duyguyu altı aydır yaşıyorum. Bugün havanında güzel olmasını fırsat bilerek dışarı çıkalım dedik.

Hem alışveriş yaparız hem de dolaşırız. Tabi bu dolaşma süresi bebeğinizin elinde siz istediğiniz kadar plan yapın bebeğiniz istemezse  arabadan bile inemeden geri eve dönebilirsiniz. Tabi bunlar yazımıza konu olan olay değil ama önden bir giriş yapmak adına iyi oldu:) Bugün Anatolium Nata-Vega Alışveriş merkezine oğlumuz Ali Emir, Eşim ve Kardeşi ile beraber gittik.

başta her şey güzel Ali Emir arabasında mışıl mışıl uyuyordu. Sağ olsunlar yerleşimi güzel yapmışlar yürüyen merdivenlerle katlar arasında rahatlıkla hareket edebiliyorsunuz. Taki Ali Emir uyanana kadar. en başta mızıldanmalar ve ardından kucak sefası tabi bu arada sizin kollarınız iflas etme düzeyine gelir. Bayanların tabi keyfi yerindedir. Haklıda sayılırlar gün boyu bebekle uğraşmaktan. O arada yorgunluktan alışveriş mağazalarında köşe başlarına konulan puflara kendinizi atarsınız.

Ohhh be deyip etrafınızı gözlemlemeye başladığınızda her köşe başının bir baba tarafından tutulduğunu görebilirsiniz. Oturduğunuz yer geniş ise yanınız da bir baba ile sırt sırta verip birbirinizden destek alabilirsiniz. Hatta arada kaçamak gözlerle birbirinizi kesip göz göze geldiğinizde tatlı bir tebessüm oluşturabilirsiniz. Bu yazıyı tamamen okumuşsanız ilk gittiğiniz kalabalık ve köşe başlarında oturmalık puflar olan mağazalara dikkat edin bana hak verecek misiniz?

İşte size baba olmak ve alışveriş ilişkisi… Her şeye rağmen en güzel duygulardan biridir BABA OLMAK…

Bir önceki yazımız olan 2012 Erken Rezervasyonlar Başladı başlıklı makalemizde 2012 erken rezervasyon, 2012 erken rezervasyon otelleri ve 2012 erken rezervasyon tatil hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: ,

Yorum Yaz

Daha fazla Gezenti
2012 Erken Rezervasyonlar Başladı

2012' ye girmemizle birlikte yaz tatili için erken rezervasyon sezonu da başlamış bulunuyor. Büyük firmaların %50' ye varan erken rezervasyon...

Kapat