trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Aydın Didim’de Tatil

Aydın Didim’de Tatil

Son yılarda her sene taile giderken geçen sene bebek beklememizden dolayı gidememiş bu yazı iple çekmiştik. Bu sene nereye gitsek diye düşünürken Öğretmen arkadaşımın tavsiyesi ile Aydın, Didim’e gitmeye karar verdik. Didim deyince Altınkum düşünülmesin hemen, biz ailecek sessizliği istediğimiz için Altınkum bizim için çok hareketli gelecekti. Bu yüzden Mavişehir ile hemen komşu olan Mersindere Mevki diye geçen bölgede Öğretmen arkadaşımın katkısı ile bir yazlık kiraladık.

Mersindere bölgesinde yazlık kiralama işi baya bi ilerlemiş. Bizde orada recep Amcanın dubleks yazlığını tuttuk. Burada kiralar günlük 60-70 TL arasında değişiyor. (bence çok hesaplı) Burada TKİ dinlenme tesisleri ve Club Tarhan var sahil boyunca bir çok yerden denize girebilir ve tatilin tadını çıkarabilirsiniz.

Mavişehir tarafında (1-2 kmlik alan) ulusal marketler mevcut ve her akşam pazar kuruluyor. Denizi ve havasıyla gidip görebileceğiniz yer. Gün içinde Apollon tapınağına gidebilir Didim merkeze ve Altınkum Plajına gidebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Baba olmak, alışverişe çıkmak! başlıklı makalemizde alışverişe çıkmak ve baba olmak hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Gezenti
Baba olmak, alışverişe çıkmak!

Baba olmanın mutluluğu hayatta başka hiç bir şeyle ölçülemeyecek düzeydedir. Bugün bebeğimizin ilk altı ayı bitmiş bulunuyor bende bu duyguyu...

Kapat