trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Ay Büyürken Uyuyamam Sinema Filmi Tanıtımı

Ay Büyürken Uyuyamam Sinema Filmi Tanıtımı

 

Vizyona girecek Türk filmleri sayısı artıyor bunlardan bir tanesi de Necati Cumalı’nın “Ay Büyürken Uyuyamam”, adlı kitabından, aynı isimle Şerif Gören tarafından uyarlanan hikayenin beyaz perdeye aktarılması. ) Aralık 2011 de sinemaseverlerle buluşacak.

Oyuncu kadrosunda Öyle Bir Geçer Zamanki dizisinde Cemile karakteri ile ünlenen Ayça Bingöl, Aşk-ı Memnu ve Adını Feriha Koydum dizilerinde başrollerde olan Hazal Kaya dikkat çeken karakterlerden. Oyuncu kadrosu önde gelen yapımlarda kendilerini kanıtlamış olan kişiler. Film daha vizyona girmeden Ayça Bingöl’ün sahneleri ile ses getirmiş konumda.

Ay Büyürken Uyuyaman Oyuncu Kadrosu: 

Ayça Bingöl, Hazal Kaya, Fırat Çelik, Selin Şekerci, Fırat Tanış, Hakan Boyav, Serdar Yeğin, Betül Şahin, Ali Düşenkalkar, Necip Memili

Ay Büyürken Uyuyamam Konusu:

1960’larda Türkiyesi’nde kasaba ve köylerin günlük akışını anlatan hikaye bu sefer cesur bir anlatım ile taşranın yatak odasına giriyor. Uzaktan sakin ve huzur dolu, deniz kenarında bir Ege kasabası. Kasaba halkının yalnız bir anne ve iki kızı üzerinde kurduğu mahalle baskısı. Hem güçlü hem de kurban bu üçlünün, çarkın dişlileri arasında kalmamak için verdikleri mücadele. Kasaba sakinlerinin rayından çıkmış ahlaki tutumları ve sosyal bir depreme doğru gidişleri. Kadın ,erkek, cinsellik, din ve psikolojik çarpanları olan bir denkleme, ahlak ve ahlaksızlığa, namus ve namussuzluğa provakatif bir bakış açısı.

Ay Büyürken Uyuyamam Sinema Filmi Fragmanı:

 

Bir önceki yazımız olan Mavi Pansiyon Sinema Filmi başlıklı makalemizde mavi pansiyon filmi, mavi pansiyon fragmanı izle ve mavi pansiyon oyuncuları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla TV & Medya
Mavi Pansiyon Sinema Filmi

Nezih Ünen'in yönetmenliğini yaptığı, Yunus Güner, Fadik Sevin Atasoy, Özlem Tekin, Tan Sağtürk, Nail Kırmızıgül, Buket Aslan, Şeyda Şaşmaz, Zeynep Beşerler gibi oyuncuların başrollerini paylaştığı, romantik dram...

Kapat