trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

ATV Yeni Dizi Bizim Okul

ATV Yeni Dizi Bizim Okul

Bi kaç gündür ATV de reklam arkalarnda bahsi geçen Hababam Sınıfı bozması Bizim Okul isimli Hababam Sınıfının yozlaşmış güncel versiyonunun fragmanları dönüp duruyor. Bizim Okul isimli dizi yorumlarıma kimse katılmak zorunda değil bunu öncelikle söyleyim.

Geçmişte ki Hababam Sınıfı versiyonlarına baktığınızda bi saflık kokardı şuan bile oturup izlenebilen bir dizi ancak son yıllarda versiyonları bir bir yayınlandı ancak bi kaç gündür gördüğüm Bizim Okul dizisi bunların içinde en kötüsü diyebilirim.

Okullarda bir çok sıkıntı var bunların bir kısmı da TV dizilerinin çocuklar üzerindeki etkisi. Fragmanlarda gördüğüm lakayıty öğretmenler lakayıt öğrenciler. Nerde varmış böyle okul. RTÜK nerde nasıl yayınlanır bu diziler.

bizim-okul-dizisi

Tek temennim var o da reyting canavarının işini yapması yoksa kötü örnekler çoğalacak. Bir hafta yayınlansın ardından da yayından kaldırılsın.

Bu arada Bizim Okul dizisi ne zaman başlayacak diye soranlara 2 Şubat 2013 de başlayacak.

Bir önceki yazımız olan Kıvanç Tatlıtuğ Kelebeğin Rüyası Sinema Filmi başlıklı makalemizde kelebeğin rüyası fragmanı izle, kelebeğin rüyası konusu ve kelebeğin rüyası oyuncuları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz

Daha fazla TV & Medya
Kıvanç Tatlıtuğ Kelebeğin Rüyası Sinema Filmi

Son yıllarda dizilerdeki oyunculuğu ile kendini kanıtlyan Kıvanç Tatlıtuğ'un son projelerinden birisi de Kelebeğin Rüyası isimli sinema filmi. Kıvanç Tatlıtuğ'un...

Kapat