trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Aradaki farka bakar mısınız?

Aradaki farka bakar mısınız?

Geçenlerde Ankara’da Sıhhıye üzerinden Mamak istikametine gelirken tam Siyasal Bilgiler fakültesinin oradaki lambalara yaklaşırken arkamdan gelen acı acı bağıran ambulans sesini duydum ve hemen sağ sinyalimi vererek yola açma girişiminde bulundum ancak benim arkamdaki embesil ona yol verdiğimi düşünerek benim açtığım yere girdi ve bende sağda olduğum için bi yere gidemedi trafiği kitledi ve dolayısı ile ambulansın beklemesine neden oldu.

Yol açılıp ambulansın ardından yola çıkma girişimim ise ambulansın arkasından gelen fırsatçılar yüzünden geçti. Ülkemizde neden trafikte saygı yok, acil bir hastayı hastaneye yetiştirmeye çalışan bir ambulansın yolunu kapatacak kadar vurdumduymaz, yol açan bir ambulans yada itfaiye aracının peşinden gidecek kadar fırsatçıyız.

Kendimizden başkasını düşünmediğimiz başkasına saygımızın olmadığı bir yerde size iki tane video gösteriyorum çekenlere yayınlayanra teşekkürler… Gerisine siz karar verin…

Bu video Almanya’da kazaya giden bir ambulanstan çekilmiş. Böyle bir yerde yaşamak , bu tarz bir trafikte araç kullanmak istemez misiniz.

 

Bu video ise güzel yurdumun güzel sokaklarından ve yollarından….

Bir önceki yazımız olan Kar Tatiline Uyanmak başlıklı makalemizde 1 Mart ankara kar tatil, 1 mart ankara kar tatili ve 1 mart kar tatili kararı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: ,

Yorum Yaz

Daha fazla Genel, TV & Medya
Kar Tatiline Uyanmak

Öğrenciyken beklerdik hadi kar tatili olsun diye, nasıl da sevinirdik. Her sabah camın önünde tıkırdayan kuşlar yok çünkü her yer...

Kapat