trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Araç Kiralama Tavsiyesi Ankara

Araç Kiralama Tavsiyesi Ankara

Bazen öyle bir an olur ki arabasız kalırsınız ve ne yapsam diye düşünürsünüz. Bu işin en kolay çözüm yolu araç kiralama şirketlerinden bir araç kiralamaktır. İnternet dünyasında çeşitli forumlarda araç kiralama konusunda o kadar fazla olay yaşanıyor ki, güvenilir bir araç kiralama şirketini bulmak ciddi mesele.

Ankara‘da tavsiye edebileceğim bir yer olan ALLY RENT A CAR oto kiralama şirketi bu işi layıkıyla yapan güler yüzlü ve samimi hizmet anlayışı ile beni fazlasıyla memnun etti. Ankara’da araç kiralama şirketi soran her kişiye tavsiye edebileceğim bütün araçları rent a car kaskolu olan Ally Rent a Car firmasından Ali Beyin bir bardak çayı ve güzel hoş sohbetiyle beraber istediğiniz sürede aracınızı kiralayabilir ve yolunuza bakabilirsiniz.

Ankara’nın Ayrancı bölgesine faaliyet gösteren Ally Rent a Car araç kiralama şirketine ulaşmak için internet sitesi üzerinden veya direk telefon ile de ulaşabilirsiniz.

Ankara Araç Kiralama linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

iletişim: Gökdere sokak  no:2/A  (Ayrancı Pazarı altı) A.Ayrancı/ANKARA

Telefon: o312 432 09 32

GSM: 0532 550 42 12

Fax: 0312 432 00 61

Bir önceki yazımız olan 2013 Motorlu Taşıtlar Vergisi ne kadar olacak? başlıklı makalemizde 2013 motorlu taşıtlar vergisi, 2013 mtv ne kadar ve kamyonlar için MTV hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Otomobil
2013 Motorlu Taşıtlar Vergisi ne kadar olacak?

2013 ile birlikte bir çok alanda vergiler artıyor. Şuan için netleşmese de Bakanlar Kurulu yeniden değerlendirince tam olarak netleşecek ama...

Kapat