trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Apple Store Türkiye Lazer Baskı

Apple Store Türkiye Lazer Baskı

Apple sonunda ülkemizde resmi Apple Mağazasını açtı. Mağazanın açılması ile birlikte apple store üzerinden kullanıcılar özel avantajlardan faydalanmaya başladı. Bu özel hizmetlerden bir tanesi ise Apple Store lazer baskı.

Lazer baskı İpad Air, İpad Mini, İpod Touch, İpod Nano gibi cihazların arka kapak kısmına kalıcı lazer baskı yapılabilmesidir. İstediğimiz kelimeleri iki satır halinde satın alacağımız cihaz üzerine iki satır halinde ücretsiz olarak yazdırma imkanı sunuyor.

Lazer baskı özelliği sadece apple store tarafından sunulan ücretsiz bir özelliktir.

Lazer baskının avantajları:

  • Ücretsiz olması,
  • Kullanıcıyı özel hissettirmesi,
  • Sevgilinize özel bir hediye olabilmesi,

Lazer Baskının dezavantajları:

  • Cihazını satmak istediğinizde 2. el değerini düşürebilir,
  • Kapak veya kılıf ile kullanıyorsanız çok fazla anlam ifade etmiyor,
  • apple-ipad-air-lazer-baskı apple-store-lazer-baskı
  • Özel olduğu için ürün iade etme şansınız kalmıyor.

Hediyenizle birlikte özel bir mesaj göndermek ya da ürünü size özel hale getirmek isterseniz, yeni aldığınız herhangi bir iPad, iPod nano ya da iPod touch modeline lazer baskı ekleyebilirsiniz. Kişiselleştirilmiş lazer baskı sadece Apple Online Store’dan alınan ürünler için geçerlidir.

iPod ya da iPad’inizi Apple Online Store’da seçtikten sonra iPod nano için bir satır, iPod touch ve iPad için iki satıra kadar metin girebilirsiniz.

Metni yazarken sayfanın sol tarafında, metnin ürün üzerinde nasıl görüneceğini gösteren bir resim göreceksiniz. Metin, resimde görüldüğü gibi ürünün arka üst kısmına basılacaktır.

Lazer baskı yapılmış iPod’lar iade edilemediğinden lütfen her şeyi doğru yazdığınıza emin olun. Bu seçeneğe karar vermeden önce Satış ve Para İadesi İlkeleri‘mizi incelemek isteyebilirsiniz.

Online Sipariş Durumu iPod’unuzu “Henüz Gönderilmedi” olarak belirtiyorsa lazer baskı metninde değişiklik yapabilir ya da ürünü iptal edebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan 2014 Dünya Kupası Grup Eşleşmeleri başlıklı makalemizde 2014 dünya kupası grup maçları, dünya kupası eşleşmeleri ve dünya kupası hangi takımlar eşleşti hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Genel
2014 Dünya Kupası Grup Eşleşmeleri

2014 Dünya kupası grup eşleşmeleri belirlendi. Büyük heyecanla beklenen grup maçları aşağıdaki gibi. 2014 Dünya kupası ön eleme maçları sırasında...

Kapat