trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Ankara Alışveriş Festivali Araba çekiliş Sonuçları

Ankara Alışveriş Festivali Araba çekiliş Sonuçları

2012 Haziran-temmuz döneminde Ankara’da Shopping Fest adı altında alışveriş festivali yapılmış ve bir çok etkinlik ile devam etmişti etkinlik kapsamında bir çok ünlü sanatçı konserler vermişti. festival kapsamında alışveriş yapan kişilere belirli kampanyalar yapılmış ve alışveriş tutarlarına göre de hediye olarak çekiliş ile araba verilecekti. Çekilişe katılanlar merakla araba çekilişinin sonuçlarını bekliyordu. Araba çekilişi yaparak asil ve yedek talihliler belirlendi.

Ankara Shopping Fest kapsamında alışveriş yaparak 2012 model Fiat Linea sahibi olmaya hak kazanan asil talihlilerin isimleri şöyle: “Mehmet Büyükhanlı, Cengiz Polat, Emrah Bayındır, Barış Özmen, Kaydeli Kaymak, Veysel Uzun, Asiye Cevtekin, Yasemin Aygün, Mine Özcan, Oğuzhan Hirik, Yahya Esersin, Hasan Elveren, Yeşim Tan, Yaşar Doğanoğlu, Ülkü Aktuğ, Tamer Şahin, Mahmut Beşli, Ali Taşdemir, Adem Kutluer, Ahsen Erat, Fatma Alemdar, Ahmet Şakar.”

Yedek talihlilerin isimleri ise şöyle: “Nihat Güner, Sami Tüysüz, Fatma Yılmaz, Mustafa Koçak, Serhat Bican, Birol Akpınar, Zeki Şentürk, Ömer Abanozoğlu, Gökhan Erdem, Ethem Samancı, Bengü Kocabaş, Remzi Ulubay, Selim Korkmaz, Hülya Emiroğlu, Hüdaverdi Sezen, Ülkü Gürler, Hakan Gökırmak, Osman Bilgit, Ozan Zan, Jale Görücü, Mustafa Önaldı, Dursun Alagöz.”

Bir önceki yazımız olan 30 Bin Polis Memuru Alımı ve Başvuru Tarihleri başlıklı makalemizde 30 bin polis haberi, 30 bin polis memuru alımı ve emniyet polis alımı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: ,

Yorum Yaz

Daha fazla Genel, Güncel
30 Bin Polis Memuru Alımı ve Başvuru Tarihleri

Polis olmayı hayal eden gençler için iyi haber geliyor. İçişleri Bakanlığı bünyesine 30 bin polis alımına ilişkin tasarı Meclis’e sunuldu....

Kapat