trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Android Cihazlar İçin e-Book Uygulaması; Aldiko

Android Cihazlar İçin e-Book Uygulaması; Aldiko

Artık yedisinden yetmişine akıllı telefon kullanmayan kalmadı dolayısıyla bir çok şeyi cebimizde taşır olduk. Artık her şey cebimize girdi, giremeyen tek şey kitaplar oldu. Olurya zaman bulurda yolda yürürken!! yolculuk sırasında vb. ortamlarda kitap okumak istersek akıllı telefonumuz imdadımıza yetişir. Cebimize sığdıramadığımız kitabımızı küçücük bir uygulamaya sığdırabiliriz.

Ancak android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarımızda kullanabileceğimiz adam akıllı çalışan bir eBook uygulaması bulmak mümkün olmuyor. Başlıktan da anlaşılacağı üzere bu yazıda akıllı telefonlar için bir android uygulaması olan Aldiko uygulamasını tanıtacağım. Genelde kullandığım ve memnun kaldığım uygulamaları tavsiye ediyorum. Aldiko e-book uygulamasıda bunlardan bir tanesi.

Aldiko e-book reader’ın benim hoşuma giden özelliklerinden biriside okuduğunuz kitabın ne kadarını bitirdiğini kitaplığa girdiğinizde görebilmeniz ve kitaba girdiğinizde kaldığınız yerden devam edebilmeniz.

EPUB, PDF formatları yanı sıra Adobe DRM şifreli e-bookları okuması gibi özellikleri mevcut.

aldiko-e-book-reader aldiko-e-book-reader-sayfalar

Bir önceki yazımız olan Yetenek Sizsiniz 2012 Büyük Sezon Finali başlıklı makalemizde yetenek sizsiniz 1. si kim, yetenek sizsiniz 12 mart sezon finali ve yetenek sizsiniz final hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Android
WhatsApp Ücretli mi oluyor?

WhatsApp Ücretli mi oluyor? Az önce WhatsApp üzerinden gelen mesaj klasik bu mesajı bilmem kaç kişiye gönderirseniz şu olur bu olur...

Kapat