trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Ağustos’ta 40 bin öğretmen atanacak

Ağustos’ta 40 bin öğretmen atanacak

Öğretmen adaylarının beklediği 2012 Öğretmen Ataması haberi sonunda Milli Eğitim bakanı Ömer Dinçer tarafından açıklandı. 2012 Öğretmen atama döneminde 40 bin yeni öğretmen atanacak.

Dinçer, ”Hükümetimiz Milli Eğitim Bakanlığı’na ağustos ayında atanmak üzere, 40 bin yeni kadro veriyor. Daha önce verilen 17 bin kadro ile birlikte bu, Milli Eğitim Bakanlığı tarihinde verilen en büyük kadro oldu. Müracaat ve atamaların hangi alana, hangi bölgeye yapılacağı ile ilgili sürecin temmuz ayında tamamlanacağını düşünüyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan 12 Yıl Zorunlu Eğitimle İlgili Sorular ve Cevaplar başlıklı makalemizde 12 yıllık zorunlu eğitim merak edilenler, 4+4+4 merak edilenler ve 58 soruda zorunlu eğitim hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Seda dedi ki:

    Ben 8.sınıfa geçtim inşaallah eski ögretmenlerimiz değişmez onlara alışmıştık yeni ögrtmenler gelirse zor olur alışmamız 🙂 cewap beklıorum

Yorum Yaz

Daha fazla Eğitim, Öğretmen
12 Yıl Zorunlu Eğitimle İlgili Sorular ve Cevaplar

2012-2013 Eğitim-Öğretim yılı ile birlikte eğitimde yeni bir dönem başlıyor. Bu kapsamda sıkça duyduğumuz 4+4+4 eğitim sistemi ile ilgili MEB...

Kapat