trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

Acun’dan Yetenek Sizsiniz Kumpanyası

Acun’dan Yetenek Sizsiniz Kumpanyası

Son 3 sezondur televizyon yarışma programları yapımlarında en önde bulunan Acun Ilıcalı ve ekibi Yetenek Sizsiniz yarışma programında da üçüncü sezonunu geçtiğimiz günlerde Büyük Final’de noktalamıştı. Geriye dönüp baktığınızda üç sezonda bir çok fenomen olacak yarışmacı karşımıza çıkmıştı. Bu işi çok iyi yapan Acun Ilıcalı üç sezonun birikimi ile Yetenek Sizsiniz’in şimdiye kadarki en iyi yarışmacıları bir araya getiren projeye imza atacak.

Milliyet köşe yazarı Reyting Canavarı Sina Koloğlu köşesinde bu konuya değinmiş, Reyting Canavarı’na göre, Yetenek Sizsiniz yarışma programında en beğenilen 20 yarışmacı ile bir gösteri ekibi kuracak olan Acun Ilıcalı, bu ekip ile beraber tüm yaz boyunca Türkiye’yi dolaşacak.

İzlemese çok zevkli olur gerçekten de yetenekli kişiler buldu Acun Ilıcalı. Yolunuz açık olsun bakalım bize de bol eğlenceli günler görünüyor…

Bir önceki yazımız olan Yetenek Sizsiniz 2012 Büyük Sezon Finali başlıklı makalemizde yetenek sizsiniz 1. si kim, yetenek sizsiniz 12 mart sezon finali ve yetenek sizsiniz final hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: ,

Yorum Yaz

Daha fazla TV & Medya
Yetenek Sizsiniz 2012 Büyük Sezon Finali

Milyonları ekran başına kitleyen Yetenek Sizsiniz 2012 sezonunda bir çok yarışmacı yarıştı. Kimisi köpeği ile yarıştı, kimisi şarkı söyledi, kimisi...

Kapat