trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

6.000 TL Takas İndirimli Citroen Kampanyası

6.000 TL Takas İndirimli Citroen Kampanyası

2013 Yıl sonu kampanyalarından bir yenisi de Citroen firmasından geldi. “6.000 TL’ye Varan Takas İndirimi Citroen’de Sizi Bekliyor” sloganı ile sizleri çağırıyor. 2013 Kasım Ayı Citroen kampanyası detayları yazımız devamında.

Citroën, 2013 yılı bitmeden önce yıl sonu takas kampanyasını açıklıyor. Binek modellerde ise 6.000 TL’ye varan takas indirimi Kasım ayı itibarı ile başladı. Tüm modellerinde yakıt tasarrufu ve konforu bir arada sunan Citroën, yıl sonu takas kampanyası ile 6.000 TL’ye varan indirim müjdesi veriyor.

Citroën_C4

Segmentinin en beğenilen otomobillerinden biri olan C5; 1.6 tasarruf şampiyonu güçlü dizel motorunun yanı sıra e-HDi teknolojisi ile sınıfındaki iddialı düşük yakıt tüketim değerlerine sahip. D segmenti bir otomobilde vergi avantajlı motor hacmi ve dizel otomatikleştirilmiş şanzımanı (MCP) bir arada sunan C5, yıl bitmeden önce 6.000 TL’lik bir takas avantajı ile otomobil severlerin karşısına çıkıyor. Citroën C5 elegan tasarımı ve performansını takas avantajı ile birlikte inanılmaz fiyatlarla tüketicilere sunmuş oluyor. Micro-Hybride teknolojili “e-HDi” motorunun düşük yakıt tüketimi, “Stop & Start” özelliği ve geniş iç hacmi ile de rakiplerinden ayrılan C5, yıl sonu kampanyası ile fark yaratıyor.

Kampanya dahilinde yılsonu takas fırsatı Citroën binek modellerinin yeni lokomotifi C- Elysée için de sunuluyor. Citroën mühendisleri tarafından Dünya’nın dört bir tarafında, farklı iklim ve yol şartlarında dört milyon kilometreden fazla test edilen ve sedan pazarına yeni bir soluk getiren Citroën C- Elysée modeli 33.500 TL’lik kampanyalı başlangıç fiyatı ile tüketiciler ile buluşuyor. Ekonomik ve performanslı benzinli ve dizel motorları, avantajlı fiyat seviyesi ve çarpıcı tasarımıyla fark yaratan C- Elysée; sahip olduğu özellikler ile ekonomik, ferah aynı zamanda kaliteli bir otomobil arayışında olan müşterilerin tüm ihtiyaçlarına yanıt veriyor. Sınıfının en geniş aks mesafesine sahip olan C-Elysée tüm yolcularına konforlu bir yolculuk sağlıyor.

50’den fazla Citroën satış noktalarından ulaşılabilen binek ve ticari Citroën modelleri, cazip fiyatlar ve takas avantajları ile 2013 yılı bitmeden yeni sahiplerini bekliyor.

Bir önceki yazımız olan Ford 24.000 TL 24 Ay 0 faiz kampanyası Kasım 2013 başlıklı makalemizde 24.000 TL 24 Ay 0 faiz, ford fiesta 0 faiz ve ford kasım 2013 kampanyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Otomobil
Ford 24.000 TL 24 Ay 0 faiz kampanyası Kasım 2013

Yıl sonunun  yaklaşmasıyla beraber otombil firmalarının kampanyaları da hız kazanmaya başladı. Gayet iddialı faiz kampanyalarından birini sunan Ford "24.000 TL...

Kapat