trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

31 Aralık 2012 resmi tatil mi?

31 Aralık 2012 resmi tatil mi?

Son günlerde sıkça duyduğum soruların başında bu seneki yeni yıl tatil günleri geliyor. Bu yıl 31 Aralık 2012 tarihinin pazartesi gününe denk gelmesi özellikle memur ve öğrenci kesiminde tatil beklentisinin oluşmasına sebep oldu.

Peki 31 Aralık resmi tatil olacak mı? Her Yıl olduğu gibi bu yılda 31 aralık 2012 günü tatil değil; fakat ertesi gün yani 1 Ocak 2013 Salı Günü Remi Tatil olarak belirlendi. Bu nedenle bankalar,sağlık merkezleri ve hastahaneler,okullar o gün tatil.

Ancak tatil uygulama konusunda çok esnek olduğumuz kesin son güne kadar bir beklenti içinde olmamak elde değil. Yeni bir gelişme olursa buradan bildiririm. Ancak tek gerçek var 31 Aralık 2012 tatil değil ama 1Ocak 2013 tatil 🙂

Herkese şimdiden mutlu yıllar…

Bir önceki yazımız olan Oh be sonunda kar yağdı! başlıklı makalemizde 2011 aralık kar yağışı, ankara kar yağışı ve kar topu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , , , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Güncel
Ne oldu kıyamet mi koptu?

Güçlendirme indikatörü de epeyce kalifiyeli üst düzey işlerdeki, parlamentodaki ve yönetici pozisyonundaki kadın adam farklılıklarını dikkate almaktadır. GEI 2011 raporunda...

Kapat