trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

30 Bin Polis Memuru Alımı ve Başvuru Tarihleri

30 Bin Polis Memuru Alımı ve Başvuru Tarihleri

Polis olmayı hayal eden gençler için iyi haber geliyor. İçişleri Bakanlığı bünyesine 30 bin polis alımına ilişkin tasarı Meclis’e sunuldu. 30 bin yeni polis alınacak. TBMM’ye 18 Haziran 2012 tarihinde sunulan taslağa göre 30 bin yeni polis alınacak. Polis alımına ilişkin son gelişmeler bu sayfada olacak. Emniyet Genel Müdürlüğü’nün merkez teşkilatına 3 bin, taşra teşkilatına da 27 bin polis memuru kadrosu ihdas ediliyor.

2012 Polis alımı ne zaman yapılacak? Bu konuyla ilgili son gelişmeler sayfamıza eklenecek. 30 bin polis ne zaman hangi tarihlerde alınacak. TBMM Yasa teklifi 30 bin polis alımı tarihi , ve başvuru şartları

Bir önceki yazımız olan Ankara Shopping Fest Konserleri ve Mekanları başlıklı makalemizde Ankara Shopping Fest Konserleri ve Shopping fest Mekanları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , ,

Bu yazı için 4 yorum yapıldı:

 1. dursun GÜLERYÜZ dedi ki:

  arkadaşlar bu 30 bin polis olayının alınma şartları tahsil durumu ve nezaman olacağını allah için birisi söylesin daha bulamadım.

  1. gokhan dedi ki:

   daha yokta ondan şuan meclise sunuluyor… çıktığında duyuracağız.

 2. betül dedi ki:

  ne var sanki bu alımlarda ön lisans mezunlarının önünü açsalarda onlara olanak sağlasalar.

 3. hsyn dedi ki:

  iyi akşamlar
  03.04.1982 doğumluyum 4 yıllık fakülte mezunuyum askerlik hizmetimi yaptım. bu durumda polis memurluğu alımına başvurabilmem mümkün mü sizce ? Yardımcı olursanıız sevinirim.

Yorum Yaz

Daha fazla Genel
Ankara Shopping Fest Konserleri ve Mekanları

Ankara'da ilk kez yapılacak olan Alışveriş festivali bu gün (8 Haziran) başladı. Festival kapsamında bir çok etkinlik olacak bu etkinliklerin...

Kapat