trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

27 Nisan Türkiye Geneli İnternet Kesintisi, Türkiye’de internet çöktü

27 Nisan Türkiye Geneli İnternet Kesintisi, Türkiye’de internet çöktü

27 Nisan gecesi saatler 22.00′i gösterdiği sıralarda Türkiye’de internet çöktü. Hayatımıza etkisi nerdeyse her gün tartışılan internet kullanımının bir anda kesilmesi ile etkisi anında ortaya çıktı.

Türk Telekom’un alt yapısını kullanan başta TTNET olmak uzere internet servis sağlayıcılarda sorun yaşanırken, internet tüm Türkiye’de koptu. İnternetin neden kesildiğine dair ise herhangi bir bilgi veya açıklama yapılmadı. Cep telefonlarıyla internet girişiminde bir sorun yaşanmazken sabit hatlarla ilgili sorun yaşandı.

Türk Telekom’un İnternet Kesintisi ile ilgili açıklaması:

Türkiye’de dün 22.00 sıralarında yaşanan internet kesintisiyle ilgili Türk Telekom yazılı açıklama yaptı. Açıklamada, “Türk Telekom olarak, sahip olduğumuz altyapıyı, güncel teknolojilerle sürekli geliştirmekte, gerçekleştirdiğimiz yatırımlarla altyapımızı en yeni teknolojilerle modernize etmekteyiz. Türkiye’nin 81 ilindeki müşterilerimizin daha yüksek hızlarda internete erişimini sağlayacak fiber internet için çalışmalarımız, aralıksız şekilde devam etmektedir. Dün gece bu çalışmalar kapsamında yapılan teknik ekipman kurulumları sırasında yaşanan teknik aksaklık bazı bölgelerde internet erişiminde sorun yaşanmasına neden olmuştur. Ancak 7 gün 24 saat hizmet veren teknik ekiplerimizin anlık müdahalesi ile sistemsel çözüm sağlanmıştır” denildi

Bir önceki yazımız olan @Facebook uzantılı e-postalar zorunlu hale geliyor başlıklı makalemizde facebook e-posta, facebook mail adresi ve facebook mail adresi nasıl alınır hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Güncel, İnternet
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramınız Kutlu Olsun

Sevgili çocuklar, bu güzel ülkenin geleceğisiniz.sizlere güvenimiz tamdır, siz de kendinize güvenin. Unutmayın! Bugün bizlerin bulunduğu bu yerlerde gelecekte sizler yer...

Kapat