trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

24 Nisan Okullar Tatil mi?

24 Nisan Okullar Tatil mi?

24 Nisan 2013 tarihinde ilkokul, ortaokul ve liseler tatil olacak mı? Veli ve öğrencilerin son günlerde merak ettiği konuların başında geliyor. 24 nisan okullar tatil mi sorusuna açıklık getirelim.

Bu sene 23 Nisan Salı gününe denk geldiği için resmi tatil olarak tüm çalışanlara tatil olacak. 23 Nisan kutlaması Liselerde yapılmadığı için onlara tatil olmayacak. İlkokul ve Ortaokullarda 23 Nisan ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramı kutlamaları yapılacak ve bir gün sonrası olan 24 Nisan çarşamba günü ise İlkokul ve Ortaokullarda görevli olan Öğretmen ve Öğrencilere tatil olacak.

lkokul ve Ortaokul Öğrencilerine 24 Nisan da Tatil !

İlkokul ve ortaokullar 23 Nisan kutlamalarında görev aldıkları için, eğitim öğretime hazır gelme açısından 24 Nisan’da da tatil yapacak. Ancak lise öğrencileri 24 Nisan’da okula gideceklerdir. Haliyle 24 Nisan sadece ilkokul ve ortaokul öğrenci ve öğretmenlerine tatil olacak.

Bir önceki yazımız olan Lisans Yerleştirme Sınavı'na (LYS) başvuruları ne zaman? başlıklı makalemizde 2013 lys başvuruları, lys başvuru kılavuzu ve lys başvuruları ne zaman hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Eğitim
Lisans Yerleştirme Sınavı’na (LYS) başvuruları ne zaman?

Geçtiğimiz ay içinde yapılan YGS sınavı sonuçlarına göre YGS puanlarından en az biri 180 ve daha fazla olan adaylar, isterlerse Lisans Yerleştirme Sınavlarına...

Kapat