trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

2017 OYAK Araç Kampanyası Detayları

2017 OYAK Araç Kampanyası Detayları

OYAK Üyeleri ve BDEGS İştirakçilerine Yönelik Otomobil Kampanyası

Kampanya Bilgilendirme 2017 , 

Kredi Tablosu ve Urun_Ozellikleri , 

2016MY OYAK Üye Kampanyası Fiyatlar , 

2017MY OYAK Üye Kampanyası Fiyatlar

51’inci Olağan Genel Kurul’un, “üyelere uygun koşullarda otomobil sahibi olmalarını sağlamak üzere “filo bazlı” satış esasına benzer şekilde minimum fiyatlı standart modeller içerecek kampanyalar düzenlenmesi uygulamasına devam edilmesi”  şeklindeki 2 No.lu temennisi doğrultusunda yürütülen çalışmalar çerçevesinde iştirakimiz MAİS tarafından OYAK Üyeleri ve BDEGS İştirakçilerine yönelik olarak bir otomobil kampanyası düzenlenmiştir.
OYAK Üyeleri ve BDEGS İştirakçileri bu kampanyada sağlanan ayrıcalıklı şartlar ile Renault ve Dacia markalı otomobillere sahip olabilecekler ve önerilen anahtar teslim fiyatlarla hazırlanan kampanya ile otomobil bedeline gelebilecek zamlardan etkilenmeyeceklerdir.
OYAK Üyeleri ve BDEGS İştirakçilerine Özel Otomobil Kampanyası 15 Mart 2017 – 15 Nisan 2017 tarihleri arasında geçerli olacaktır. Kampanya ve ilgili teslim dönemleri stoklar ve fabrika kontenjanları ile sınırlıdır.
Kampanyada üç ayrı teslim dönemi (2016 model yılı otomobiller (Talisman ve Megane HB) için hemen, Yerli Otomobiller için Haziran 2017 – İthal otomobiller için Temmuz 2017) bulunmaktadır.
Kampanyada aşağıdaki modeller yer almaktadır;

Yerli otomobiller : Clio, Clio Sport Tourer, Megane Sedan

İthal otomobiller : Symbol, Captur, Megane HB, Kadjar, Talisman, Lodgy, Sandero, Logan MCV, Duster
Hemen teslim edilecek otomobiller (Talisman ve Megane HB) 2016  yılı model, Haziran – Temmuz döneminde teslim edilecek otomobiller ise 2017 yılı modeldir. 

Kampanyaya dahil versiyonların fiyatları ve ödeme koşulları ile ilgili detaylı bilgi için kampanya dahilindeki Renault Mais Şubeleri ile irtibata geçebilirsiniz. 

Bir önceki yazımız olan Sava Eskimo S3 Plus Kullanıcı Yorumları başlıklı makalemizde sava eskimo kışlık lastik lastik alınır mı ve sava eskimo s3 alınır mı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Güncel, Otomobil
Babalık İşte Böyle Birşey

Oğlunun doğum günü o yıl Babalar günü ile aynı güne denk gelmişti.  Annenin ağlamaklı halini görünce dayanamadı baba “Şu adrese...

Kapat