trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

2014 Yerel Seçimlerinde Nerede Oy Kullanacağım

2014 Yerel Seçimlerinde Nerede Oy Kullanacağım

Sokağa çıkıyorum her yerde bi pankart muhtar adayları, belediye başkan adayları vb. adayların pankartlarıyla dolu ortalık peki seçmenler nerede oy kullanacağını biliyor mu? Oy kullanacağı yeri nereden öğrenebilir bunu biliyor mu? Bu yazımızda bunlardan bahsedeceğiz.

Yerel seçimler 30 Mart 2014 günü yapılacak her ne kadar istemesem de mecburen seçimde sandık başkanı olarak görevli olacağım. Baya atraksiyonlu bir gün olacak. Yerel seçimler hep öyle geçmiştir muhtemelen de görev yaptığım okulun olduğu bölgenin muhtarlık adaylarının sayısının fazla olmasınında bunda etkisi olacak. Neyse konuyu uzatmayalım.

Şuan Yüksek Seçim Kurumu seçimle ilgili adrese dayalı işlemleri tamamlamış ve listeleri yayınlamış durumda sizde aşağıda eklediğim linkten kimlik bilgilerinizi girerek nerede oy kullanacağınızı görebilirsiniz.

SEÇMEN SANDIK BİLGİSİ SORGULAMA EKRANI

Bir önceki yazımız olan Oh be sonunda kar yağdı! başlıklı makalemizde 2011 aralık kar yağışı, ankara kar yağışı ve kar topu hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Güncel
Kar ne zaman yağacak 2014?

Kar ne zaman yağacak arkadaşlar? Allah'ın işine karışmak olmak olmaz ama Ocak ayının 19. günündeyiz ve bahardan kalma bir günü...

Kapat