trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

2013 Model Yeni Ford Fiesta

2013 Model Yeni Ford Fiesta

Sıradışı tasarımıyla dünyanın en prestijli tasarım ödüllerinden olan Red Dot Tasarım Ödülü’ne sahip olan Fiesta 2013 model yılı ile birlikte yenileniyor. Yeni Ford Fiesta, yeni tasarım ve ileri teknolojik özelliklere sahip Trend ve Titanium donanım seviyeleri ile 33 bin 311 liradan başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Yeni tasarımıyla çok daha sportif bir görünüme bürünen yeni Fiesta aynı zamanda kullanıcılarına dış tasarımı ile uyumlu ve ergonomik olarak geliştirilmiş bir iç mekan ve segmentinde lider yepyeni teknolojiler sunuyor.

2013 Yeni Ford Fiesta Fotoğrafları

yeni-fiesta-1

Picture 1 of 9

2013 Yeni Ford Fiesta SYNC Sistemi

 Ford SYNC, sürücülerin sesli komutlarla telefon görüşmesi yapmasına ve Bluetooth ya da USB yoluyla bağlanmış müzik cihazlarından istediği şarkıyı seçmesine olanak tanıyor. SYNC sistemi aynı zamanda, olası bir kazadan sonra araçtaki yolcuları, o bölgeye uygun dili kullanarak 112 acil yardım birimlerine bağlayan Ford Acil Durum Yardımı özelliğine de sahip.

2013 Yeni Ford Fiesta Motor Seçenekleri

“Yılın Motoru 2012” ödülünü alan 100 HP ve 125 HP’lik 1.0 litre EcoBoost benzinli motorlar, yine 1.0 litrelik 80 HP gücünde, direkt enjeksiyonlu ve çift bağımsız değişken eksantrik zamanlamalı benzinli motorlar ile 75 HP’lik 1.5 litre Duratorq TDCi dizel motor Fiesta’da ilk defa görev yapacak motorlar. Bunlar dışında ayrıca 1.6 litre Ti-VCT 105 HP, 1.4 litre Duratec 96 HP ve 1.25 litre 82 HP’lik benzinli motorlar da mevcut.

2013 Yeni Ford Fiesta Yakıt Tüketimi

Yüksek verimliliğe sahip yeni motor ve şanzıman seçenekleri ile Yeni Fiesta güçten veya performanstan ödün vermeksizin inanılmaz bir yakıt ekonomisi sunuyor.

2013 Yeni Ford Fiesta Ne Zaman Gelecek?

Şuan ön satış alınıyor ve 2013 yılı ile beraber gelecek.

Bir önceki yazımız olan Otomobil alımlarında yıl sonu kampanyaları başlıklı makalemizde 0 faiz kampanyaları, aralık ayı cazip fırsatlar ve otomobil kampanyaları hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Otomobil
Otomobil alımlarında yıl sonu kampanyaları

Her yılın son ayında otomotiv firmaları cazip kampanyalarını duyururlar ve Aralık ayında trafiğe çıkan sıfır km araç sayısında hatrı sayılır...

Kapat