trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

2012 Ocak Dönemi Öğretmen Maaşları Hakkında!

2012 Ocak Dönemi Öğretmen Maaşları Hakkında!

Bugün Memurlar.net te bir haber okudum. Haberin içeriği çok tartışılan!!! Öğretmen Maaşlarıydı. En düşük memur maaşlarından olan öğretmen maaşları için. Geçen Hafta içinde Milli Eğitim Bakanımız Öğretmen maaşlarına düzenleme yapılacağını söylemiş haberini okumuştuk bugünde;

“Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, hükümet olarak eğitime büyük önem verdiklerini belirterek, eğitimde sadece bina ve yatırımlarla değil öğretmenlerin özlük haklarını da iyileştireceklerini belirterek, “En düşük öğretmen maaşı bin 600 TL. Ayrıca ek ders ücreti olarak da 450 TL. alıyorlar. Bu rakam Ocak ayından itibaren artacak” dedi.”

Alınan maaşta her öğretmen aynı ek dersi almıyor buda unutulmamalı. hafta içinde full derse giren öğretmen için geçerli olan tutar. Bazı branş öğretmeni arkadaşlarımız o kadar bile alamıyor. Yukarıda bahsedilen artış inşallah Ocak ayında yapılacak olan Memur Zammı değildir. Lütfen kimseyi kandırmayın. Gerçek bir iyileştirme tüm öğretmenlerin hakkıdır.
Öğretmenlerimizin maaşlarında inşallah güzel bir iyileştirme getirilir ve öğretmenlerimizin refah düzeyi artarak daha performanslı olurlar….

Konu hakkında altta yorum bölümünden yorum yapabilirsiniz….

BAKAN ŞİMŞEK YANLIŞ ANLAŞILDIĞINI EKSTRA BİR ZAMMIN OLMADIĞINI SÖYLEMİŞ… Malesef tahmin ettiğim gibiymiş…

Bir önceki yazımız olan MEB Vitamin Mebbis Vitamin başlıklı makalemizde meb vitamin, meb vitamin giriş ve meb vitamin ilköğretim hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , , , ,

Bu yazı için 4 yorum yapıldı:

 1. Nurdan dedi ki:

  inşallah iyi bir iyileştirme yapılır. bunu hakediyoruz…

 2. gokhan dedi ki:

  memur maaş artışı neyse o kadar artış olacak arkadaşlar bir beklenti içinde olmayın…

 3. gokhan dedi ki:

  alınacak vergilere %10 zaman memura bişey yok…

 4. zenn dedi ki:

  okuldaki temizlikçi bile 1850 tl alıyor biz 1540… hiç okutmasalardı keşke ailem beni

Yorum Yaz

Daha fazla Öğretmen
MEB Vitamin Mebbis Vitamin

Milli Eğitim Bakanlığı' nın öğretmen ve öğrenciler başka bir hizmeti de MEB Vitamin. Vitamin'i kamu okullarındaki öğretmenler her yerden ücretsiz...

Kapat