trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

2012 KPSS Lisans sınavı branş sıralamasını öğrenme

2012 KPSS Lisans sınavı branş sıralamasını öğrenme

Sınav sonuçlarının açıklanmasından sonra adayların en çok merak ettikleri konuların başında braş bazında sıralamalar gelmektedir. 7-8 Temmuz 2012 tarihlerinde yapılan KPSS lisans sınavına ait branş sıralamasını ÖSYM yayınladı. Adaylar branş bazında sıralamaları ÖSYM’nin http://ais.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile öğrenebilecek.

Öğretmen adayları MEB 2012 Kpss Öğretmenlik Alan bazında sıra öğrenme yazımızda nasıl öğrenecekleri anlatılmıştır.

Adaylar sisteme girdikten sonra ‘işlem yapmak istediğiniz aktif sınav’ bölümünden, 2012 KPSS Lisans bölümünü seçtikten sonra açılan sayfada ‘lisans programı bazında sıralama’bölümünü seçerek branş bazında sıralamasını öğrenebilecekler.

Bir önceki yazımız olan MEB'den sınıfta kalan öğrenciler için sınav hakkı başlıklı makalemizde liselere sınav hakkı, meb genelge ve ortaöğretim sınav hakkı hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: ,

Yorum Yaz

Daha fazla Eğitim
MEB’den sınıfta kalan öğrenciler için sınav hakkı

MEB'den yeni genelge, ortaöğretim kurumlarında ders kesimini takiben yapılan Ortalama Yükseltme ve Sorumluluk Sınavları tamamlanmıştır. Ancak yapılan değerlendirme sonuçlarına göre az da olsa bazı öğrencilerin sınavlarda istenilen başarıyı...

Kapat