trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

2012 İl İçi Alan Değişikliği Sonuçları Açıklandı

2012 İl İçi Alan Değişikliği Sonuçları Açıklandı

Normalde dün 2012 il içi alan değişikliği sonuçların bitip açıklanması gerekiyordu ancak MEB acil bir duyuru yaparak bazı alanlarda güncelleme yaparak başvuru süresini bir gün uzatmıştı. Kılavuza göre bugün (28 Eylül) tebliği veilişik kesilmesi gerekiyordu.

Bu durumda 2012 il İçi Alan değişikliği sonuçları ne zaman açıklanacak. Başvuru yapan bir çok öğretmen arkadaşımız heyecanla açıklanacak sonucu bekliyor.

Sürenin bir gün uzatılmasıyla sonuçların açıklanması da bu güne kaldı. Ancak geçmiş senelerdeki benzer sonuç açıklama süreçlerine baktığımızda bu gün mesai bitiminden sonra açıklanacağını tahmin ediyorum. Siz yine de gece yarısına doğru hazırlıklı olun.

Alan değişikliği sonuçları http://atama.meb.gov.tr/?islemID=111 adresinden öğrenebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan 2012-2013 Öğretmenlerin İl İçi Alan Değişikliği Kılavuzu-Kontenjanları başlıklı makalemizde 2012 alan değişikliği kılavuzu, alan değişikliği ve alan değişikliği başvuru takvimi hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Öğretmen
2012-2013 Öğretmenlerin İl İçi Alan Değişikliği Kılavuzu-Kontenjanları

2012-2013 Eğitim öğretim il içinde alan değişikliği yapmak isteyen öğretmenler için 2012 Öüğretmenlerin il içi alan değişikliği kılavuzu ve alan...

Kapat