trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

2012 Honda Civic 7 Ocak’ta Bayilerde

2012 Honda Civic 7 Ocak’ta Bayilerde

2012 ile değişen Honda Civic üretimi Türkiye’de Şekerpınarı fabrikasında yapılmaya başlanmış ve geçtiğimiz günlerde ilk üretim araç banttan indiği haberleri yapılmıştı. Son günlerde cep telefonlarına gelen mesajlar yoluyla Yeni Kasa 2012 Honda Civiclerin lansmanının yapılacağı ve gönderilen linkteki başvuru formunu doldurmanız gerekiyor.

7 Ocak’ ta bayilerde olacak Yeni Kasa 2012 Honda Civicleri lansman fiyat ve kampanyalarıya plazalarda. 2012 model Honda Civic’lerin fiyatları ise merak konusu olmuş durumda, özellikle civic hayranları tarafından sabırsızlıkla beklendiğini söyleyebiliriz. Otomobil meraklıları da yeni kasa 2012 model Honda Civic araç ile test sürüşü yapmayı dört gözle bekliyor. Tabi test sürüşü yapamayan sürücüler ise test sürüşü gerçekleştiren arkadaşlar tarafından yapılacak test sürüşü yorumları ve ilk izlenimlerde önemli. Fiyatı, yeni yüzü, test sürüşü ile beklenen yeni civic için bir kaç fotoğraf ve resim aşağıda görebilirsiniz.

2012 Yeni Honda Civic Lansman Fiyatları

Elegance otomatik: 49.300
Elegance düz ve premium otomatik: 47.300
Premium düz: 45.300
Dream otomatik: 44.650
Dream düz: 42.650

2012 Yeni Honda Civic Fotoğrafları


2012 Yeni Honda Civic Videoları

Bir önceki yazımız olan Chevrolet Club Türkiye 1 Yaşında başlıklı makalemizde chevrolet club, chevrolet forum ve chevrolet kulüp hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. eren dedi ki:

    teşekkürler ilk fırsatta deneme yapmak lazım…

  2. ilhan dedi ki:

    kesinlikle mükemmel bir tasarım özellikle içi. fotoğraflarda göründüğü gibi değil…

  3. gokhan dedi ki:

    bugün canlısını yolda gördüm önümde baya bi inceledim tek kelime ile süper olmuş resimlere aldanmayın…

Yorum Yaz

Daha fazla Otomobil
Aralık Bitmeden Opel’den Bir İndirim Daha

Otomotiv sektörü 2011 yılını rekorla kapatacağı kesinleşti ancak firmalar pazarda daha iyi bir yer sağlamak için kampanyalara devam ediyorlar. Opel'de...

Kapat