trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

2012 Erken Rezervasyonlar Başladı

2012 Erken Rezervasyonlar Başladı

2012′ ye girmemizle birlikte yaz tatili için erken rezervasyon sezonu da başlamış bulunuyor. Büyük firmaların %50′ ye varan erken rezervasyon indirimleri ile ilgili çeşitli reklamları şimdiden dönmeye başladı.

Son yıllarda Ramazan Ayının tam tatil sezonuna gelmesi tatilcileri ve turizmcileri olumsuz etkiledi. 2012 Ramazan Ayı 20 Temmuzda başlayacak ve Bayram ise 19 Ağustos’ta kutlanacak. Bu durumda tatil için okulların kapanmasını bekleyenlere kısıtlı bir süre kalıyor. Bu kısıtlı sürede bir çok yerli ve yabancı turist tatil bölgelerine akın edeceği için elimizde fazla alternatif kalmıyor ve kalanlarda çok fahiş fiyatlara çıkabiliyor.

Bu durumları çok iyi bilen tur şirketleri de tatile çıkmayı düşünenleri şimdiden kazanmanın peşindeler. Benim görüşüm adam akıllı bir tur şirketinin erken rezervasyon indirimlerinden yeri ayırtıp bu sene nereye gitsem nasıl bir tatil yapsam düşüncesinden kurtulup ve hatta erken ödeme avantajını kredi kartı ile taksitlendirerek tatile çıkana kadar borcu bitirmekten yanadır.

Tur şirketlerinin 2012 erken rezervasyon indirimleri için internet sitelerini inceleyebilir hatta size taahhüt ettikleri uygulamaları gitmeyi düşündüğünüz oteli de arayarak karşılaştırabilirsiniz. Tur şirketi mi yoksa direk otelin kendisi mi daha avantajlı. Şuna dikkat etmekte fayda var her tur şirketine de kanmayın geçmişine ve referanslarına da bakın.

Şimdiden iyi tatiller.

Bir önceki yazımız olan Mutlu Yeni Yıllar başlıklı makalemizde 2012 yeni yıl tebriği, mutlu yıllar ve yeni yıl tebriği hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. turgay dedi ki:

    2012 yılı girdi turizmciler rekabet içerisinde harekete geçti

Yorum Yaz

Daha fazla Genel, Gezenti
Mutlu Yeni Yıllar

Bir yıl daha geride kalıyor. Ne çok şey yaşadık, neler değişti hayatımızda hayatımda. Hepside o kadar güzel şeylerdi ki en...

Kapat