trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

2012 40 bin Öğretmen Ataması Sonuçları ve Taban Puanları

2012 40 bin Öğretmen Ataması Sonuçları ve Taban Puanları

4+4+4 Eğitim sistemi ile birlikte bir çok tartışmayı beraberinde getirmiş ve Öğretmen atamaları geçmiş senelerin aksine daha geç tarihe kaymıştı. Geçtiğimiz günlerde biten 40 bin öğretmen atama başvurularında düğmeye 10 Eylül itibarı ile basılacak. Binlerce öğretmen adayı ve ailesi bu anı iple çekiyor. 40 bin öğretmen ataması sonuçları sorgulama ekranı 10 Eylül öğleden sonra ancak açılacaktır diye düşünüyorum.

2012 40 bin öğretmen ataması Milli Eğitim Bakanlığında yapılacak tören ile yapılacak. Atama sonuçlarını bakanlığın sitesinden öğrenebilecek. Ataması yapılan öğretmenler 11 Eylül itibari ile görevlerine başlayabileceklerdir.

Atamalr yapıldıktan sonra oluşan branşlara göre taban puanlar yayınlanacaktır.

2012, 40 BİN ÖĞRETMEN ATAMA SONUÇLARI SORGULAMA EKRANI

Bir önceki yazımız olan İlkokul 1. Sınıf Çalışma kitapları ve Öğretmen Kılavuz Kitap pdf başlıklı makalemizde 1. sınıf öğretmen kılavuz kitabı taranmış, 2012-2013 1. sınıf ders kitapları ve ilkokul 1. sınıf ders kitapları taranmış hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , ,

Yorum Yaz

Daha fazla Öğretmen
İlkokul 1. Sınıf Çalışma kitapları ve Öğretmen Kılavuz Kitap pdf

Derslerde teknolojinin kullanılması arttıkça özellikle projeksiyon cihazlarının kullanılması derslerde çok yardımcı olmaktadır. Özellikle 1. sınıflarda öğrencilere kitapların hangi sayfalarını açmalarını...

Kapat