trafik cezası ödeme sgk borç ödeme trafik cezası ödeme

2012-2013 5. Sınıf Seçmeli Ders Tanıtım Videoları

2012-2013 5. Sınıf Seçmeli Ders Tanıtım Videoları

Bu sene bir ilk olacak ve öğrenciler seçmeli dersleri e-okul sistemi üzerinden seçebilecekler. 2012-2013 Eğitim-öğretim yılında 5. sınıflarda seçilebilecek seçmeli dersler şu şekilde idi:

Kur’an-ı Kerim, Hazreti Muhammet’in Hayatı, Temel Dini Bilgiler, Okuma Becerileri, Yazarlık ve Yazma Becerileri, Yaşayan Diller ve Lehçeler, Yabancı Dil, Bilim Uygulamaları, Matematik Uygulamaları, Bilişim Teknolojileri ve Yazılım, Görsel Sanatlar, Müzik, Spor ve Fiziki Etkinlikler, Drama ile Zeka Oyunları seçmeli dersleri yer alıyor. Bu derlerle igli tanıtım videoları yayınlandı.

5. Sınıf Seçmeli Derler tanıtım Videolarını İzle linkine tıklayarak tanıtım videolarından seçmek istediğiniz ders hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Öğrenciler belirledikleri dersleri okul müdürlüklerine dilekçeyle sunan öğrencilerdenen az 10’unun aynı dersi seçmesi durumunda gruplar oluşturulacak. Okul müdürlüklerine verilecek olan Seçmeli ders seçme dilekçesine daha önceki yazımız olan 2012-2013 seçmeli dersler genelgemizin ekindeki metinden ulaşabilrisiniz.

Bir önceki yazımız olan Oyun ve Fiziksel Etkinlikler Dersi Öğretim Programı (1-4. sınıflar) başlıklı makalemizde 1. sınıf fiziksel etkinlikler, 2. sınıf fiziksel etkinlikler ve 3. sınıf fiziksel etkinlikler hakkında bilgiler verilmektedir.

Etiketler: , , ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. bayram pamukcu dedi ki:

    gerçekten çok güzel hazırlanmış faydalı bir site tebrik ederim.

Yorum Yaz

Daha fazla Eğitim
Oyun ve Fiziksel Etkinlikler Dersi Öğretim Programı (1-4. sınıflar)

Eğitim sistemimizde köklü değişikliklere sebep olan 4+4+4 ile birlikte bir çok değişiklikler olmuştu bunlardan en önemlilerinden biride Oyun ve Fiziksel Etkinlikler...

Kapat